Co wypadałoby eksponować na Liście Obecności w celu wykazania niewątpliwej wyższości blogowania grupowego nad kułackim blogowaniem indywidualnym.

To, czego nie mają jankesi:
 1. Blogowanie ZESPOŁOWE

  Tego nie ma blox ani onet
 2. Przede wszystkim wyszukiwarkę w lewym górnym rogu – ale ona sama się eksponuje 😉 tylko trzeba podpowiedzieć Współtwórcom
  1. Onet ma coś podobnego
 3. Archiwum bloga – np. maryla i Uczennice używają na s503 spisu treści, a tu jest automatyczny.
 4. my_uczennice_vii_liceum zamiast RSS ← czy tam jest cały TOC czy tylko część?
 5. Pomoc Bloggera : What is BlogThis! ?: „

  What is BlogThis! ?

  BlogThis! is an easy way to make a blog post without visiting blogger.com. Once you add the BlogThis! link to your browser’s toolbar, blogging will be a snap. Or rather, a click. Clicking BlogThis! creates a mini-interface to Blogger prepopulated with a link to the web page you are visiting, as well as any text you have highlighted on that page. Add additional text if you wish and then publish or post from within BlogThis!

  There are two ways to use BlogThis!: if you use Windows and Internet
  Explorer, you can use BlogThis! straight from the Google Toolbar. If you’re on another browser, just drag the link below to your browser’s Link bar. Then, whenever the mood strikes, click BlogThis! to post to your blog:

 6. Nowy Salon24.pl – nowysalon24pl.salon24.pl: „niepotrzebnie powstał salon24pl.biz

  Proponuję dyskusję prowadzić na razie tutaj w formie komentarzy. Potem przeniesiemy się do klubu na salonie biz., jak już środowisko będzie bardziej stabilne.

 7. Nowy Salon24.pl – nowysalon24pl.salon24.pl: „na wieczór krótko tylko. Niewiele głosów było poświęconych rss-om, a tagom ani jeden. Nowy salon (ten na .biz) jest idealny pod rss-y, które są wygodne; są?) Co myślicie o rss-ach i czy tagi sa jakimkolwiek sposobem nawigacji po salonie? Czy może trzeba je zmienić/poprawić (predefiniowane tagi). A może zlikwidować i pozostawić dużo lepszą wyszukiwarkę od obecnej?”
 8. Nowy Salon24.pl – nowysalon24pl.salon24.pl: „Podsumowanie jutro, ale już dziś pytam o następne rzeczy, bo nie ukrywam, ze cos mnie zaskoczyło. Ale o tym w notce za chwilę”
 9. „Pomyliłem sie w ocenie zagrożeń związanych z nowym silnikiem serwisu. A jednocześnie wiem, że jako platforma blogowa musimy mieć pewne, najbardziej oczekiwane rozwiązania, bo inaczej salon24.pl zacznie umierać (co nie usprawiedliwia oczywiście ostatniej próby przyprawienia go o zawal serca). Nie ma na co czekać. Przy okazji nazywam się Krawczyk. Grąbczewski to ojciec mojej żony. Moje imię i nazwisko jest w górnym prawym rogu ekranu (gdy jest Pan na moim blogu) i nie spotkałem się jeszcze z tym, by ktoś nie poradził sobie z rozgryzieniem tej funkcjonalności. Z niecierpliwością czekam na kolejne Pańskie uwagi dotyczące funkcjonalności salon24.pl.”
cdn
Reklamy

0 komentarzy do “Co wypadałoby eksponować na Liście Obecności w celu wykazania niewątpliwej wyższości blogowania grupowego nad kułackim blogowaniem indywidualnym.

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s