e-biznes po polsku na przykladzie ludzi e-dizajnu

Przytoczyliśmy tu wczoraj w dobrej wierze wpis ludzi e-biznesu o Teletubisiach. Cały ostatni paragraf przylinkowaliśmy do źródełka. Ludzie e-dizajnu czytali nasz blog przez przybrudzone okulary i jakoś nie potrafili zauważyć linku (linka? odnośnika? uerela?)

Gdyby ktoś rzucił okiem zza przetartych okularów dookoła niniejszego bloga, zauważyłby tzw. trackbacks (po polskiemu to by było chyba traki baki he he he) to (=do) turystyka, polityka i innych blogów. Cieszymy się zawsze z traków baków, bo podnoszą nasze rejtingi oraz selfestymę he he he

Ludzie e-Polnische Pecet Wirtschaft majom jednak odmienne poglondy na rejtingi i selfestymę do których się posłusznie dostosowujemy.

Waaściwie to ynyszjaly chcieliśmy przyogniwkować do ichniego texta „najciemniej pod latarniom”, ale tylko komentarzyki siem po nim ostali więc z braku laku zacytowaliśmy ersatz o byznesie po polsku. Za to nasze cytowanie serdecznie żałujemy i do e-dizajnu postaramy siem wiencej nie uerelować.

Jezdeśmy waaściwie dawno przyzwyczajeni do specyfiki (nie nazwiemy tego dziwactwem z wrodzonej delikatności) polskiego internieta. Po pięciu i pół roczku wp na tydzień przed wyborami znów podłączyło serwisik polonijny, ino moje pościki nie przechodzą sita cenzury prewencyjnej:

Opinia pojawi się na liście po uzyskaniu akceptacji moderatora.

Minister Fotyga wyróżniła osoby i instytucje promujące Polskę – Polonia.wp.pl – serwis dla Polaków za granicą:

„Gratulując laureatom Fotyga podkreśliła, że swoją żmudną pracą przyczyniają się oni do budowania wysokiej pozycji Polski za granicą. Jest to z naszego punktu widzenia ogromnie cenny wkład w budowanie grupy przyjaciół, obywateli innej narodowości, którzy pokochali nasz kraj, stali się prawdziwymi ambasadorami jego kultury – mówiła Fotyga podczas piątkowej uroczystości w warszawskim Belwederze. Szefowa MSZ oceniła też, że obecnie mamy do czynienia z ‚kampanią dyskredytacji Polski’, przeciwko której trzeba zjednoczyć siły.
Nie chcielibyśmy, żeby tak jak to było podczas zaborów, żyła jedynie polska kultura – dodała.

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s