Wszyscy szczurojorczycy wyemigrowali do Londku

Zawiadamiamy z całą powagą i bez zgrywy, że nielegale zwani przez wieszcza szczuropolakami, opuścili masowo Amerykę. Azymut – dworzec Wiktorii. Powody? Oficjalnie – słaby dolar. Nieoficjalnie – liczne aresztowania nielegali.

  • Deportowana za złamanie przepisów
  • Nielegalni wpadają podróżując – Expatpol.com:”Według nowojorskiego „Nowego Dziennika”, tylko od stycznia do czerwca bieżącego roku konsulat RP w Nowym Jorku został poinformowany o 45 przypadkach zatrzymania Polaków w związku z naruszeniem przez nich przepisów imigracyjnych.Osoby te zostały zatrzymane w różnych okolicznościach, były przypadki zatrzymań na autostradach i to nie tylko kierowców, ale także pasażerów pojazdów.Funkcjonariusze patroli granicznych przeprowadzają kontrolę w pociągach Amtrak. 18 lipca trafili na dwoje Polaków: 27-letniego Michała i jego żonę 24-letnią Urszulę, którzy wybrali się w podróż z Nowego Jorku do Chicago pociągiem, bo obawiali się kontroli na lotniskach. Funkcjonariusze patrolu granicznego wsiedli do pociągu w miejscowości Syracuse, sprawdzili dokumenty i Polaków aresztowali, bo mieli nieważne wizy. Była to rutynowa kontrola. I tak się złożyło, że wpadli akurat Polacy. Zatrzymane małżeństwo przebywało w USA około roku. Patrol graniczny przekazał ich w ręce Immigration and Custom Enforcement, a stamtąd trafili do więzienia powiatowego. Czeka ich sprawa w sądzie imigracyjnym, a to kończy się najczęściej nakazem deportacyjnym.”
  • Rodzina Zająców do deportacji
  • Polacy wypraszani przez Amerykanów

    Pojawiają się znienacka, o każdej porze dnia i nocy, właściwie wszędzie. Jednego Polaka zatrzymali, gdy tankował benzynę. Innego, kiedy oglądał z rodziną telewizję w domu. Ale zwykle aresztują naszych rodaków w pracy, czyli na gorącym uczynku.

Reklamy

0 komentarzy do “Wszyscy szczurojorczycy wyemigrowali do Londku

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s