Dlaczego chcą palić ludzi w beczkach po śledziach?

Dlaczego krapole©*) najchetniej udusiliby golymi rekami (zaszlachtowali, ukamienowali, spalili na stosie wzglednie w beczce po sledziach slash podartej harmonii, skopali na smierc, etc. – niczego nie skreslac) kazdego Polaka, ktory calkowicie lub czesciowo nie chce miec z Bulbonia nic wspolnego? Czy to sprawa obywatelstwa, czy uzywanego paszportu, czy imienia dla dziecka, czy jeszcze tam czegos – wystarczy odrobine odzegnac sie od przedmurza i chrystusa
narodow i juz mob polaczy pala zadza mordu? Ludzie innych nacji mowia w takich przypadkach „a rob sobie co chcesz, free country”, co niezyczliwsi machna reka i powiedza „idz w peezdu i przyslij pocztowke”, i juz. Polactwo z Dzikich Pol zasiekloby delikwenta batami, chocby siedzial na Antarktydzie i wygladal jak pingwin. Kiedys niechcacy przyznalem sie, na innym forum, ze moja corka (maloletnia) z pewnych wzgledow nie wlada jezykiem polskim. Rzucila sie na
mnie natychmiast sfora furiatow dyszaca zadza mordu na mnie, dzieciaku, i psie sasiada (tez zaprzaniec?) – nie zapytali nawet dlaczego. I tak bym im nie powiedzial, bo dlaczego mialbym sie niby tlumaczyc przed jakimis kolkami, ale znow – Kanadyjczyk (i pewnie inni normalni) powiedzialby, ze „widocznie sa jakies powody”, o ile w ogole komentowalby – krapol© darlby pasy zywcem.

Dlaczego tak jest, kto odpowie?

* – krapol czyli KRAjowy POLak. Prosze pamietac, ze nie wszystkich ludzi narodowosci polskiej zamieszkujacych w Polsce nazywamy krapolami. Miano to (wymiennie z „Bulbonczyk”) nosi czesc mieszkancow Polski, o typie psychofizycznym majacym najwiecej wspolnego z Azja Mniejsza, Wieksza lub Nijaka.

© Copyright by Soup Nazi 2003 – 2007


„Pan Zupa: Udzielam panu niniejszym nieograniczonej licencji na użytkowanie w dowolny sposób konceptu obywatela pragnącego zrezygnować z obywatelstwa polskiego jako złodzieja własności państwowej, który chce Polskę z siebie okraść.”

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s