Przegląd SG Jankego

 1. SG salonu w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Punkt dla Tuska za mięso”
 2. SG salonu w rocznicę wojny: „Przezacny I. Janke dał nam właśnie”
 3. SG salonu w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Chłodny poranek dnia 13 grudnia 2007 roku”
 4. SG salonu : „TVN zmierza do rozbicia PiS?”
 5. SG salonu: „Jaka szkoda, że już nie ma PRLu.”
 6. zamroczony alkoholem „robol”: ” zamroczony alkoholem „robol””
 7. SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „W rocznicę stanu wojennego, Gazeta Wyborcza w swojej wersji papierowej jak i elektronicznej postanowiła po raz kolejny w ramach akcji ‚odpieprzcie się od generała'”
 8. SG salonu: „PiS: rozchwiani emocjonalnie”
 9. SG salonu : „W PiS ruszyła lawina.”
 10. „‚generale dziękujemy'”
 11. Hitler: „Temat imigrantów to Wańka-wstańka. Onet właśnie przedrukowuje Le Figaro”
 12. konserwa: „Spory wśród polskiej warstwy politycznej dotyczą szeregu spraw, koncentrując się nade wszystko na konfliktach personalnych.”
 13. koleś Franka: „uroczystość w TV”

  taaki gniot na SG?

 14. SG salonu: „Karta Zboczeń Podstawowych”
 15. To co nie udało się Hitlerowi

Wynik 2:15 w tym 3 prowojenne + 3 z Hitlerem
Wyłaniają się sympatie SGBalans na bardziej egalitarnych blogach
politycznych przedstawiał się następująco:

 1. SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej”
 2. „Internetowe statystyki Dostęp do Internetu”
 3. Każdy kto zwalcza elity szkodzi narodowi i w ostateczności ponosi klęskę. Bo nie ma narodu bez elit i nie ma rozwoju bez elit. Wiedzieli o tym doskonale wszyscy nasi najeźdźcy.
 4. 10 grudnia 1981: raport z posiedzenia Biura Politycznego KC KPZR, które obradowało 10 grudnia 1981 r. Tego dnia radzieccy towarzysze rozpatrywali wniosek I sekretarza KC PZPR Wojciecha Jaruzelskiego o „udzielenie pomocy wojskowej”, z którym dzień wcześniej zwrócił się do dowódcy wojsk Układu Warszawskiego marszałka Wiktora Kulikowa. Z dokumentu jednoznacznie wynika, że członkowie biura stanowczo odrzucili prośbę Jaruzelskiego.
 5. „W siedzibie Forum Kolejowego”
 6. „Stan wojenny i wyz demograficzny”
 7. „Chcemy waszego dobra”
 8. „Podpiszmy Kartę Praw Podstawowych”
 9. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „art. 212 kk.”
 10. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Karta Praw Podstawowych”
 11. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Punkt dla Tuska za mięso”
 12. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Karta Zboczeń Podstawowych”
 13. „O wojnach toczonych ze stanem wojennym”
 14. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Meldunek z PiS-owskiego obozu”
 15. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Dwadzieścia Sześć Lat Minęło Jak Jeden Dzień”
 16. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „13 Grudnia 1981 r.”

  Wylazło szydło:

  Odmawiam prawa wszystkim 20 i 30 latkom do wygłaszania jakichkolwiek osądów na temat stanu wojennego a tym bardziej do jakichkolwiek przepychanek i demonstracji przed domem Jaruzelskiego.
  Ich wizja historii jest malowana publikacjami IPNu, politycznej instytucji, która w wielu przypadkach kreuje swoją własną wizję tego co było i pisze bzdury .
  Stan wojenny był tragedią całego narodu. BYŁ, to już historia i przejdźmy nad tym do porządku dziennego . Przestańmy przeżywać w kółko to samo. Przestańmy rozpamiętywać, nienawidzić i mścić się to nic nie da. Było minęło. Dosyć już tego rozpamiętywania czas iść dalej.

 17. „Polacy- a zwłaszcza ci najmłodsi nie maja zielonego pojęcia o najnowszej historii”
 18. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Sharon Stone podaje kawę”
 19. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Kochani bracia by przecież nie weszli”
 20. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Piszę tę notkę nieprzytomna po wczorajszej manifestacji na warszawskiej ul.Ikara”
 21. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Rakowski będzie teraz mieszkał w Wilanowie. Powód? Dotychczasowe mieszkanie ostatniego komunistycznego premiera odzyskał dawny właściciel.”
 22. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Wzięli mnie tuż po północy 12/13 grudnia. Przebrany w piżamę oglądałem film, który niespodziewanie został przerwany, przerwano nadawanie programu telewizyjnego w ogóle.”
 23. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „ówczesny premier Jarosław Kaczyński”
 24. tabloid on line dla skorumpowanych i średnio wykształconych, tudzież mających Najjaśniejszą w dupie
 25. „Romney”
 26. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „miał być Teleranek i go nie było. Pamiętam Jaruzelskiego”
 27. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, premiera Donalda Tuska i Leszka Millera w sprawach europejskich nie różni nic.
 28. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Pan Prezes Jarosław Kaczyński”

  SpieprzajDziadu.com » Blog Archive » 13 grudnia: „Znowu Jarek prześpi ten dzień, mamusia zrobi dobre papu, pogłaszcze kotka i dopiero w kościele się dowie, że dzisiaj 13 grudnia … rocznica stanu wojennego i pieleszy domowych Jarka K – czołowego konspiratora, tak skutecznie zakonspirowanego, że nie tylko SB o nim nie wiedziało, ale nawet NSZZ Solidarność.”

 29. niewyraźnie
 30. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Symulowanie prawicowści…..”

  Pani Julia i pan Mariusz przez wiele lat razem, bok przy boku, ramie przy ramieniu, świecili świeczki pod domem gen. Wojciecha Jaruzelskiego twórcy stanu wojennego, wyrażając tym samym swoje głębokie oburzenie tym stanem wojennym, który w tamtym momencie być może zapobiegł rozłażeniu się państwa na wszystkie strony.. Ale oboje nie pamiętali gen. Jaruzelskiemu doskonałej ustawy wolnościowej, uchwalonej w 1988 roku w grudniu, dzięki której gospodarka polska ruszyła jak z bicza trzasnął, i była bardziej liberalna, niż ustawy wolnościowe w Hong-Kongu, na którym to państwie wzoruje się obecnie pani Julia Pitera, naśladując rozwiązania administracyjne dotyczące walki z korupcją..

 31. „13 grudnia”
 32. Czołg w zaspie
 33. kot Łysakowskiego
 34. „A co to był stan wojenny”
 35. Passent w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej nie pisuje o stanie wojennym z powodów oczywistych
 36. Mikke jak Passent unika tematu
 37. Wielkim lobem zza oceanu: SG salonu versus reszta świata w rocznicę wojny polsko-jaruzelskiej: „Rozwód u notariusza”

C D Nie nastąpi z przyczyn obiektywnych i kolorystycznych acz będzie kontynuowany w Wielkim lobem zza oceanu: Podkolorowany balans SG Jankego

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s