Blogi polityczne wycięły właśnie niniejszy blog z rejestru.

Blogi Politycznie Poprawne
Mam nadzieję, że to tylko glitch spowodowany frekwencją powyżej 5k wejść dziennie.

site:www.blogi-polityczne.liiil.pl – Google Search: „Podmalowany Ptaszek – Retuszowana Lista Blogów Politycznych – Największa ręcznie ustawiana lista polskich blogów politycznych … – 2 visits – as retrieved on Jan 12, 2008 20:49:36 GMT.

Tytuł bloga, Opis / Motto, Oceny Komentarze. 1, Wychodźstwo · Ostatni gasi światło · Ocen 1 5/5. 2, Matka Kurka · Zaściankowa, kołtuńska i dewocyjna wizja …
http://www.blogi-polityczne.liiil.pl/ – 25k – Cached – Similar pages – Note this”

Na wszelki wypadek przypominam niewygasłą jeszcze licencję na rozpowszechnianie tekstów St. Wiarusa, który nota bene piastuje funkcję admina niniejszego bloga

Proszę kopiować i rozpowszechniać z moim błogosławienstwem, ale na wszystkich polecanych blogach naraz po prostu nie wydolę.

Korzystając z okazji podsyłam wspomnienia z zesłania.

Reklamy

0 komentarzy do “Blogi polityczne wycięły właśnie niniejszy blog z rejestru.

 1. Raczej glitch, najnowsze posty się pokazują normalnie. Statystyka bloga W Temacie Maci też pokazywała zero przez dwa dn,i zanim powróciła do zwykłej liczby odwiedzających. To samo zresztą miałem w sitemeter.com, więc skłonny jestem wierzyć w glitches od czasu do czasu. Natomiast dysfunkcjonalna wyszukiwarka S24 najpierw znajdywała „Radosław Słońce” bez kłopotu, a teraz już nie znajduje. Cud.

  http://www.blogi-polityczne.liiil.pl/?a=kod&u=cacy3

  Polubienie

 2. Ech, te cuda polskiego intiernieta!

  Czy proponuje Pan, bym zdjął czapkę i pokornie zaakceptował zdjęcie bloga z listy?

  Do 5k wejść display działał normalnie. Około 10 wieczorem zadzwonił czerwony telefon na biurku niemieckiego (jak przypuszczam) właściciela serwisu i wychodźstwo wyparowało z rankingu .

  Oczywiście od dekady jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni do wyparowań Wirtualnej Polski czy też Polonii Michigan i nic już nas nie zaskakuje. Nihil Novi. Z obowiązku kronikarskiego chciałbym jeno sklasyfikować ręczne majstrowanie przy BP w tej samej kategorii, co ręczne majstrowanie przy hasłach s24 i ustawianiu Strony Gównej.

  Ziszcza się to, czego chciał Pietrzak: „Żeby Polska była wolską Polską”

  Jest normalnie jak na standardy RP.

  Polubienie

 3. – Jest normalnie jak na standardy RP.
  – Indeed. Boże, jakem ateista, dzięki ci za te dwa oceany…

  Z niesmakiem odnotowuję ręczne majstrowanie przy BP, miałem o nich lepszą opinię. Ja naturalnie nie proponuję by pan to akceptował, Ja się tylko dziwuję co się stało, źe to akurat tekst „Je ne regrette rien” uzyskał ponad 4000 wejść – ani to najlepszy z moich tekstow na blogu, ani najostrzejszy.

  Nota bene, pozostale blogi widać w rankingu.

  Polubienie

 4. Przed minutą blog powrócił na łamy BP po trzech dniach nieobecności i 12h po emajlu:

  10 Dziennik Rosyjski
  Rosja, Ukraina, Białoruś, kraje WNP i b.ZSRR – tym zajmujemy się na tym blogu, szczególnie jeśli dotyczy też Polski.

  11 Jewropejczyk
  Tylko prawda jest ciekawa.

  12 Marcin Skubiszewski
  Chcę Polski normalnej

  13 Insider – outsider
  Prezydent Lech Kaczyński i problemy z alkoholem

  14 Wychodźstwo
  Ostatni gasi światło

  Blogger to przynajmniej przysyłał replaja :mrgreen:

  Polubienie

 5. uwazam ze dzisiejsza polska nie istnieje.wiekszosc zakladow pracy,firm,sklepow itp.jest sprzedana.ludzie cierpia glod,sa sprzedawani calymi osiedlami,bez pytania ich o zgode.walesa obiecywal robotnikomtj.jego kolegom dobrobyt,sam nakradl a innych ma w nosie.powinien stanac przed trybunalem stanu on,kaczynscy.takiej polski nikt z nas nie chce i nie oczekiwal.zdrajcy ktorym zaufali ludzie powinni za to odpowiedziec,mysle ze czeka ich los causescu,bylego rumunskiego dyktatora.polska istnieje tylko na mapie.

  Polubienie

 6. uwazam ze dzisiejsza polska nie istnieje.wiekszosc zakladow pracy,firm,sklepow itp.jest sprzedana.ludzie cierpia glod,sa sprzedawani calymi osiedlami,bez pytania ich o zgode.walesa obiecywal robotnikomtj.jego kolegom dobrobyt,sam nakradl a innych ma w nosie.powinien stanac przed trybunalem stanu on,kaczynscy.takiej polski nikt z nas nie chce i nie oczekiwal.zdrajcy ktorym zaufali ludzie powinni za to odpowiedziec,mysle ze czeka ich los causescu,bylego rumunskiego dyktatora.polska istnieje tylko na mapie.to jest moj pierwszy komentarz,czyzby i tu dotarla cenzura?

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s