Przecieki kontrolowane Azraela

Azrael to ma teraz takie przecieki kontrolowane, że aż strach się bać.

Z pierwszego akapitu Kukliński – coroczne patriotyczne jasełka « Azrael – zwykłe wciskanie widzimy, że Azrael pochodzi z dzielnicy im. Szczęśliwie Uwłaszczonych.

Użycie przymiotnika „precyzyjny” precyzyjnie oddaje orientację Azraela wobec Wolskiego.

Chałupka na Rajców była podobno przejęta na skarb państwa, więc skąd wzięli się znajomi?

W 68-mym zamiast do Hanoi wg Azraela płk. trafił do imperialistycznego Sajgonu he he he wypożyczywszy sobie uprzednio mundur kapitana Klossa.

Aż wreszcie Azrael przysrywa Wolskiemu:

Prawda jest taka – niezależnie od ustroju i reżimu politycznego – szpiegostwo na rzecz obcego państwa lub zagranicznej organizacji, ze szkodą dla obronności własnego kraju, jest zdradą ojczyzny

Centrum Monitoringu Blogingu Offowego 😉

Azrael – czysta prawda – azrael.salon24.pl:

„Suwerenność a Jaruzelskiego „przyjazna droga” z sowieckimi misiami

„Generał Wojciecha Jaruzelski. Oficjalna strona byłego prezydenta RP”
WYKŁAD W AON. SUWERENNOŚĆ W WARUNKACH UKŁADU WARSZAWSKIEGO

„(. . .) W kontekście pojęcia suwerenność wypowiedziano, napisano, a nawet wykrzyczano bardzo wiele ocen, oskarżeń, potępień. Do części z nich mógłbym się przyłączyć, epatować różnymi dotkliwymi, a nawet bolesnymi przykładami. Doświadczyłem ich niemało, zwłaszcza w groźnym 1981 roku. Oczywiście nie uniknę wskazania na różne anomalie minionego czasu. Ale nie z pozycji kreowania się na ukrytego przeciwnika Układu Warszawskiego, który z ówczesnymi sojusznikami – mówiąc kolokwialnie – robił z musu rytualnego „misia”, uczestniczył w toastach „za drużbu”, podkreślał rolę i znaczenie ówczesnej współpracy i przyjaźni. Nie lubię małodusznych wykrętów, dlatego też powiem, że było to, i racjonalne, i szczere. O racjonalnym będę mówił dalej. A szczerość wynikała po prostu z wieloletnich kontaktów z Rosjanami, z ludzkiej sympatii do tych, z którymi moje żołnierskie pokolenie przeszło długą, przy tym nie pozbawioną – nazwijmy to bardzo oględnie – syberyjskich zgrzytów, ale per saldo przyjazną drogę. (. . .)

Ograniczenia suwerenności mają charakter protektoratowy, bądź dostosowawczy. To pierwsze jest bardzo dotkliwe. Imperialne mocarstwo ingeruje, wywiera bezpośredni sterujący wpływ na ustrój, politykę wewnętrzną i zagraniczną, porządek prawny, nawet na skład ekipy rządzącej. Można powiedzieć, iż Polska do 1956 roku znajdowała się w stanie takiej właśnie zależności. Później można mówić o suwerenności dostosowawczej. T.j. kiedy państwo politycznie, gospodarczo, militarnie słabsze musi uwzględniać, dostosowywać, liczyć się w swej polityce z interesami, regułami państwa dominującego w bloku. (. . .)

Za: http://www.wojciech-jaruzelski.pl/show_akt.php?typ=2&id=8

* * *
Jak widać agent „Wolski” ciągle twierdzi o „współpracy i przyjaźni” oraz podkreśla jako „racjonalne, i szczere” swoje kontakty z sowieckimi nadzorcami. Tyle tylko, że gdy jemu „racjonalnie i szczerze” przyznawano kolejne stopnie woskowe i tytuły — jego podwładni mordowali tych, którzy protestowali przeciwko tej narzuconej sowieckiej władzy.
2008-02-11 02:17”


Azrael – czysta prawda – azrael.salon24.pl: „Coroczne czastuszki Azraelahttp://cacy.salon24.pl/60612,index.html
2008-02-11 05:17″


Azrael – czysta prawda – azrael.salon24.pl: „Bohater towarzysz Jaruzelski Wojciech-żadne jasełka.Agent sowieckich służb-bahater PRL.Bohater Azraela, który jest przyjacielem zwyrodniałych zbrodniarzy. Tych samych, którzy w 1939 roku napadli na Polskę i wymorodowali ponad 6 milionów obywateli RP. Każde, wypowiedziane przez siebie, kłamstwo nazywa: ‚prawdą’.Azrael, jak i Jaruzelski, to ludzie godni najwyższej pogardy.
2008-02-11 00:19”

 1. Azruzel said, on luty 16th, 2008 at 8:30

  @frustrat – naprawdę, jeżeli jesteś sfrustrowany – możesz spokojnie odpoczać – rezygnując z czytania tego bloga

 2. Azruzel said, on luty 16th, 2008 at 8:34

  @timex został usunięty za spamowanie – i to do tego jeszcze nie swoimi tekstami – więc mu podziękoaliśmy na stałe.

 1. […] pierwszego akapitu Kukliński – coroczne patriotyczne jasełka « Azrael – zwykłe pisanie widzimy, że Azrael pochodzi z dzielnicy im. Szczęśliwie […]

Reklamy

6 komentarzy do “Przecieki kontrolowane Azraela

 1. Tarcza a polska suwerenność « Azrael – zwykłe pisanie: „Azrael tak zawsze pisze – Kuklińskiego umieścił w Sajgonie :mrgreen: “Pawde mowiac, mam wrazenie, ze nie przylozyles sie do tematyki. Sadze, ze napisales bardzo tendencyjny post, pod wplywem emocjonalnych i nierzeczowych relacji medialnych.””

  Po przestawkach ppłka:

  Tarcza a polska suwerenność « Azrael – zwykłe pisanie: „Pawde mowiac, mam wrazenie, ze nie przylozyles sie do tematyki. Sadze, ze napisales bardzo tendencyjny post, pod wplywem emocjonalnych i nierzeczowych relacji medialnych.”

  Polubienie

  • Następny przeciek Azraela

   A ja do Ciebie zwykle się nie odnoszę, ale tutaj aż muszę – skąd masz wiedzę o czymś, co nie jest jawne?

   „nie jestem upoważniony do przekazywania szczegółów materiałów, które będą wkrótce opublikowane.”

   „Barbara P. będzie wkrótce oskarżona nie tylko o niedopełnienie obowiązków. ”

   Po pierwsze – masz wiedzę o czymś, o czym zupełnie nie masz prawa mieć.

   Po drugie – jeśli pomimo Twojej wiedzy i dziennikarza, który Ci ją przekazał, do oskarżenia nie dojdzie, jesteś na niezłym spalonym. Nie pierwszy raz. Ale nie powiem, nieźle wypuściłeś się z tym komentarzem.

   2009-11-09 22:23

   via Kto naprawdę zabił Blidę? – kataryna: „kataryna” – Salon24.

   Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s