Folwark 24

kasandra – kasandra.salon24.pl: „Nie postrzegałem dotąd S24 jako prywatnego folwarku jednego czy drugiego pana, a raczej jako wyjątkowe, nieomal wspólne, miejsce, w którym mogą pojawiać się obok siebie krańcowo różne poglądy, gdzie temperatura sporów i polemik rozgrzewać może nawet do czerwoności pozwalając czasem i na stosowanie niezbyt czystych chwytów. Gdzie skalpel cenzora ingeruje w sytuacjach zupełnie wyjątkowych i dla wszystkich oczywistych. Ale cóż, nie żyjemy w końcu na najlepszym ze światów i trzeba żyć z rzeczywistością, która jest wokół nas.”

Radosław Krawczyk: „Szanowny Panie,
to, co do Pana piszę, piszę na trzeźwo i nie zamierzam się głupio tłumaczyć. Może Pan te słowa brać serio. Nie zbliżam się do klawiatury po aklkoholu.
Zatem, palnął Pan głupstwo. Zdarza się. Umówiliśmy się, że skoro może Pan jedynie obrażać i szydzić z blogerki, nie będzie Pan do niej zaglądał. Po czym krótko potem wpisał się, łamiąc umowę. Nie wiem, czy w Pana planie „pożegnanie” miało się składać z 1 , 20 czy 50 wpisów. Czy zmiast szydzić nazwiska, zaczął Pan z wyglądu. Nie intersuje mnie to. Złamał Pan umowe i tyle Dalsze umawaianie się nie ma sensu – przynjamniej ze mną można nie dotrzymać umowy tylo raz.
Komentatorzy, którzy dostali czasowy ban w salonie, a zadeklarowali zmianę sposobu pisania w salonie, zostali odblokowani. Komentują i trzymają się tego, co zadklarowali (np. przestrzegania regulaminu i powstrzymania się od ataków ad personam). Są tacy, którzy tego nie robią – ci są blokowani, natychmiast po tym , jak tylko się o tym dowiem.
I byłbym zpomniał – nie napisał Pan jasno, że sprawa ma wymiar polityczny, blogerka jest na pewno współwłaścicielką salonu, a salon24.pl chodzi na pasku nowej władzy.
Jeśli ma Pan jakiś pomysł, jak wyjść z tej sytuacji poza natychmiastowym i bezwarunkowym odblokowaniem konta nowy33, proszę o kotakt mailowy.
2008-02-01 10:20″


  1. BlogThis w operetce, IE i Firefox.
    Blogger: Pulpit nawigacyjny: ustawiasz język polski z prawej strony pulpitu.
  2. Wchodzimy na Pomoc Bloggera : What is BlogThis! ?
  3. Przeciągamy myszą BlogThis! BlogThis!
  4. W Firefox przesuwamy –> BlogThis! do Bookmarks Toolbar.
  5. W IE nie wchodzi mi do Links, ale w IE można za to zainstalować Google Toolbar
Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s