Po tradycyjnych 3 latach aresztu w RP

[Matka-Kurka.net] Koniecznie należy powołać nową służbę do walki z korupcją i układami! Mało ich!

W przyrodzie to są cuda na kiju i wszystko ginie, kamień w wodę. Płacze pani słowikowa w gniazdku na akacji, bo pan słowik przed dziewiątą miał być na kolacji. A pan słowik siedzi i jeśli wróci to nie piechotą, tylko za kaucją, po 3 latach aresztu….

mail@matka-kurka.net (Matka Kurka), 2008, April 12, Saturday


Bez dekretu: MISJA INFORMACYJNA WSI: „Wbrew obowiązującemu prawu, oficerowie WSI zajmowali się monitorowaniem mediów pod kątem „poprawności” informacji zamieszczanych o tej służbie i podejmowali wobec redakcji i publicystów działania operacyjne. Korzystano przy tym z kontaktów operacyjnych (KO), ulokowanych w redakcjach i stosowano podsłuch dziennikarzy. Na takich działaniach opierał się „profesjonalizm” oficerów WSI, którzy w przypadku rzeczywistych zagrożeń dla bezpieczeństwa RP, wykazywali zadziwiającą indolencję i bezradność.”


Bye, bye Poland » Archiwum bloga » Kryminalne historie z Irlandii:

„Sorry, ale ten tekst jest po prostu naiwnie głupi. Zamień sobie w nim Irlandie na Polskę a Carlow na jakieś Kielce czy inny Elbląg.
Mało sklepów w Polsce jest obrabianych? Porachunki między bandami narkotykowymi się nie zdarzaja? Na dyskotekach nikt sie nie bije a policja nie jest bierna wobec chuligaństwa? Śmiech na sali.
Wychowanie dzieci ci się nie podoba? Odwiedź dowolna “galerię” handlową w Polsce i popatrz co się dzieje, ile dzieci się po nich kręci zamiast być w szkole? To jest niewyobrażalne w Irlandii bo wagarujacym dzieciakiem od razu zainteresuje się Garda i ochrona sklepów.
I na koniec: jeśli tak ci źle i tak sie boisz, czemu nie skorzystasz z biletu za kilka EUR i nie wrócisz do Pcimia, gdzie wszyscy się kochają a z kranu leci truskawkowa lemoniada?”

  • Konsul Zb.Augustyn informuje na temat polskich paszportow cz.1. : 15.6.2007 Play MP3 | Play Real 12 min.
  • Konsul Zb.Augustyn informuje na temat polskich paszportow cz.2. : 26.6.2007 Play MP3 | Play Real 10:55 min.

www.progressforpoland.com – Home: „Piotr Rubik był zdziwiony zarzutami o dzielenie Polonii, które padły podczas konferencji prasowej w środę, w Hotelu Marriott w Chicago. Zarzuty pojawiły się w związku z wydarzeniami, które miały miejsce w lutym tego roku, kiedy w Rosemont prezentowane było oratorium „Tu Es Petrus” bez udziału Rubika. Organizatorzy tamtego wydarzenia skarżyli się, że zrywano im plakaty, a strona internetowa na której umieszczono informacje o koncercie, była blokowana.”


Internauci: abolicja nie zachęci Polaków do powrotu – Polonia.wp.pl – serwis dla Polaków za granicą


Polskie Radio dla zagranicy – Poland faces underpopulation problem: „‚Within the next 20 years, the number of elderly people in Poland will grow by over 2 million. At the same time, the number of people in the productive age will also fall by 2 million. So the overall proportion will be even more disadvantageous. Moreover, if we factor in the recent mass emigration out of Poland, the disproportion between those who can work and those who are outside the job market will grow more and more.'”


„Bojkotujący Azrael stoi dokładnie w tym samym miejscu, gdzie stała cenzura z czasów komunistycznych, tylko że brak mu instrumentów.” – po stronie правды

Z podniesionym czołem i z uśmiechem męczennika mogę tylko się pochwalić specjalnymi względami u dziadka klozetowego z rolką toaletowego w łapie.

Komentarz autor Timex — 20 luty, 2008 @ 23:15 UTC

Przecieki kontrolowane Azraela « Wychodźstwo: „W 68-mym zamiast do Hanoi wg Azraela płk. trafił do imperialistycznego Sajgonu he he he zapewne wypożyczywszy sobie uprzednio mundur kapitana Klossa z naszywkami US Marines.” :mrgreen:


3 Filmy o Polonii, dla Polonii… – Polonia – Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

  • Konsul Zb.Augustyn informuje na temat polskich paszportow cz.1. : 15.6.2007 Play MP3 | Play Real 12 min.
  • Konsul Zb.Augustyn informuje na temat polskich paszportow cz.2. : 26.6.2007 Play MP3 | Play Real 10:55 min.
Reklamy

0 komentarzy do “Po tradycyjnych 3 latach aresztu w RP

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s