Taśmy liberała z Listy Ubecności

Dumny z zaszeregowania jako przedstawiciel ultraprawicy po wyrwaniu drugiego paznokcia przyznał się do kryptoliberalizmu, co tylko potwierdza trafność diagnozy :mrgreen:
Hipokryta pierwszej wody, bo dalej stawia się jako męczennik i ofiara cenzury oraz (trzymajcie mnie, bo pęknę ze śmiechu) jako „zoologicznie prawicowy”.

vHF

ja cenzury w żadnej formie nie uznaję. Po prostu nie chciało Wam się dyskutować. Naczytaliście się różnych lewaków i wykształciuchów, twierdzicie, że macie receptę na naprawę świata – i tak Was można skwitować.

A z tym naprawianiem świata jakoś nigdy Wam nie wyszło. A jak się Wam historię przypomina, to twierdzicie, że z pewnymi Panami, jakich mam tutaj po prawej stronie powieszonych:

skrajna prawica

http://kirker-zoologicznieprawicowy.blogspot.com/

nie macie nic wspólnego.

2008-05-27 14:30 Kirker+

Kirker – rasista, antysemita, homofob, męska szowinistyczna świnia, katol.

 • Żona Romana Giertych – Barbara Giertych mówi tak (dzisiaj, gdy nie ma w Polsce kary śmierci):

  Zabójstwo dziecka nienarodzonego powinno być karane dożywociem, jak zabójstwo dorosłego – mówi w rozmowie z „Wprost” Barbara Giertych. (…) – Jestem przeciwna jakiejkolwiek ustawie antyaborcyjnej. Kodeks karny karze za morderstwo. Nie można tworzyć odrębnego prawa dla nienarodzonych dzieci – tłumaczy.” [1]

 • Znany w Salonie24 i Tekstowisku prawicowy blogger Artur M. Nicpoń o karze śmierci za aborcję pisał wielokrotnie, na przykład tutaj:

  „(…) No i zrób sobie experyment myslowy- czapa za aborcje dla matki i dla konowała. Bezwarunkowa, bez odroczeń, w ciagu tygodnia wyrok i wykonanie. Wygrałoby się te walke z aborcja czy nie? Ile potrzeba by takich wyroków? 5, 10, 15? Nie więcej. Sankcja i konsekwencja.[2]

Kirker: „swojego czasu też postulowałem karę śmierci za aborcję i eutanazję.”

Nudzą y Brzydzą – idiotsynkrazja.salon24.pl: „‚Prawda jest brutalnie prosta: rozprawy z postkomunistycznym układem ani sądu nad zbrodniami komunistów nie należy oczekiwać od osób, które zasiadały za okrągłym stołem (p. Jarosław Kaczyński) i negocjowali cyrograf w Magdalence (p. Lech Kaczyński). W związku z tym podzielam tęsknotę p. Matuszkiewicza za nurtem politycznym, „który byłby zdolny do zaprowadzenia w kraju prawicowego autorytaryzmu”. Oby się jeszcze pojawił. I oby zgotował polskim czerwonym ten sam koniec, jaki ich hiszpańskim towarzyszom sprawił Caudillo, węgierskim admirał Horthy, a chilijskim gen. Pinochet.'”

Nagana, czyli nagroda « ppłk Azrael – notatki służbowe: „Tadeusz Rydzyk powinien wreszcie odpowiedzieć na kilka trudnych pytań, w tym skąd ma pieniądze na działalność, gdzie są pieniądze stoczniowców gdańskich i dlaczego jego rozgłośnia nie płaci pieniędzy za koncesję, ponieważ stale, dzień w dzień, łamie przepisy o nadawcy społecznym.”

Reklamy

0 komentarzy do “Taśmy liberała z Listy Ubecności

 1. No bo co. Mówi się do tej czerwonej hołoty, a do nich nie dociera.

  A poza tym, jak to się stało, że nie ma kawałka o tym, co należałoby zrobić z czerwonymi.

  No i z jakich powodów mam być pseudoprawicą, kiedy raczej zbliżam się do skraju prawicy.

  Pozdrawiam.

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s