Następny wycięty SalonOwiec

[ Następny wycięty SalonOwiec ] Został przywrócony do łask waadzy s24 po circa 10 godzinkach odsiadki na ławeczce

Tak czy inaczej, to co Pan zrobił jest obrzydliwe i haniebne. Choć na Pana miejscu bym się tym nie przejmował – już dawno upadł Pan tak nisko, że niżej już chyba się nie da. [—-]

[Pierwotnie figurujący w tym miejscu fragment tekstu został zakwestionowany przez administrację salonu24.pl jako łamiący regulamin, toteż zobowiązałem się do jego usunięcia/zmodyfikowania.]

Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono – galopujacymajor.salon24.pl: „Jeżeli już jesteśmy przy Quasim, to warto dodać, że ten też został zablokowany, za przyrównanie publicystycznej pozycji Paliwody do taniej portowej dziwką roznoszącej syfilis. Rzecz jasna wpis Quasiego nadaje się do skasowania, tyle, że Quasi oprócz bluzgów podjął długaśną merytoryczną polemikę z Paliwodą-kreacjonistą, bluzgnął jeszcze przed tym, jak w salonie zaczęto blokować blogi za wulgaryzmy i do tego, pewnie nie uwierzycie, ale Igor Janke nie napisał Quasi- plizz, nie nazywaj portową dziwką, bo muszę stosować równe standardy. .”

:mrgreen: Wielkim lobem zza oceanu: Paliwoda nie musi nigdzie wracać

Error reading source feed http://quasi-blog.salon24.pl/rss.html: This is an unexpected token. The expected token is ‚WHITESPACE’. Line 1, position 63.

FeedJumbler, 2008, May 29, Thursday

„Salonu 24 nie będzie” kropka

Gdyby pan Igor został marszałkiem sejmu, musiałby zawiesić połowę posłów.


[Paweł Paliwoda’s blog] Do Pana Igora Janke!

Postąpił Pan w sposób najgorszy z możliwych. Nie zapoznał się Pan z powstałą dzisiaj sytuacją (a już podjął apodyktyczną decyzję). Jej przebieg był następujący: 1. Ukazuje się na SG tekst Łukasza Warzechy, zawierający niedwuznaczne i obraźliwe aluzje pod moim adresem. Warzecha już raz podjął taką akcję. Rozmawiał Pan wtedy z nim i po rozmowie zapewnił mnie, że tego rodzaju sytuacja się nie powtórzy. Powtórzyła się. 2. Pod tekstem Warzechy Matrios…

Paweł Paliwoda, 2008, May 28, Wednesday


[] Error reading source feed.

Error reading source feed http://http://www.abcnet.com.pl/?q=blog/feed: This is an unexpected token. The expected token is ‚WHITESPACE’. Line 1, position 63.

To konto zostalo zawieszone. / This account has been suspended.
Powodem blokady moze byc przekroczenie dostepnego pasma lub zlamanie zasad regulaminu korzystania z uslugi.

Skontaktuj sie z Biurem Obslugi Klienta tel. 012 296 36 63

FeedJumbler, 2008, May 26, Monday


[] Error reading source feed.

Error reading source feed http://http://www.abcnet.com.pl/taxonomy/term/637/feed: The remote server returned an error: (404) Not Found.

FeedJumbler, 2008, May 26, Monday

poniedziałek, 26 maj 2008 18:28:44
Amazonia w weekend
Prawica 80
Nie chodzi bynajmniej o rok 1980. O nie! Roku 1980, mam szczerze dość. Uważam, że czas, by zawalczyli o Polskę ludzie urodzeni po tej magicznej dacie. W momencie, gdy wszystko wskazuje na to, że scena polityczna została podzielona, a o… cały tekst

Czwartkowa reanimacja poniedziałkowego wpisu

Prawica 80

Nie chodzi bynajmniej o rok 1980. O nie! Roku 1980, mam szczerze dość. Uważam, że czas, by zawalczyli o Polskę ludzie urodzeni po tej magicznej dacie.

W momencie, gdy wszystko wskazuje na to, że scena polityczna została podzielona, a o możliwości powstania kolejnej siły na prawicy, można mówić jedynie z przymrużeniem oka, najwyższy czas by ruszyli tyłki nasi milusińscy.

Biuro rzeczy znalezionych

Po zagraniach …

… w TXT, pana Igły & Mad Doga, i wobec tego, że nie potrafię wymusić przeprosin wobec blogerów : Maryli, Paliwody & pana Kejowa; z powodu wstydu, jaki przynoszą mi wpisy pan Igły, który jest w jakiś sposób utożsamiany ze mną, zawieszam na tydzień pisanie i komentowanie w S24.
Niech to będzie kara dla mnie.
Do tego dochodzą wyczyny tutejszego admina – idioty, ale mniejsza z tym.
Wszystkich pozdrawiam, niezwykle wprost serdecznie!
Do poczytania w niedzielę 31 maja!

2008-05-26 21:35
Jacek Jarecki 81 2312
Amazonia w weekend
www.jacek.jarecki.salon24.pl

Prawica 80


Nie chodzi bynajmniej o rok 1980. O nie! Roku 1980, mam szczerze dość. Uważam, że czas, by zawalczyli o Polskę ludzie urodzeni po tej magicznej dacie.

W momencie, gdy wszystko wskazuje na to, że scena polityczna została podzielona, a o możliwości powstania kolejnej siły na prawicy, można mówić jedynie z przymrużeniem oka, najwyższy czas by ruszyli tyłki nasi milusińscy.

Od roku 1968 minęło czterdzieści lat i wedle mnie żałosnym jest by dziadki z pokolenia Beatlesów nadal dzieliły i rządziły na politycznej i publicystycznej scenie, niczym Jagger ze swoimi tetrykami na rockowej.

Jankesi dostali grant rządowy i nie muszą przejmować się plebsem. Agenci FBI (ci sami od Blidy) szykują się do przeszukania laptoka Paliwody.


W temacie:

Reklamy

0 komentarzy do “Następny wycięty SalonOwiec

  1. satyra republikańska – satyra.republikanska.salon24.pl: „Traube domaga się zablokowania blogu Eli Barbura za użycie słowa ‚skurwiele’ pod adresem talibów, Hamasu, Hezbollahu.

    Jesli Pan to zrobi, proszę o stosowanie takich restrykcji konsekwentnie, i blokowanie wszystkich blogerów i komentatorów, którzy używają słów wulgarnych pod adresem jakiegokolwiek polityka, partii, stronnictwa, wyznawców religii, ideologii itp.”
    skurwiel – Szukaj w Saloonie

    Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s