Ppłk Azrael wie, gdzie są konfitury

TVN 24 usunęło poniższe wideo w kilka godzin po zweryfikowaniu, że to podstawiony szwagier ciecia ppłka A. zgodził się na nakręcenie w zamian za odroczkę.

Azrael – po stronie łgarstwa


Pan Azrael (nazwisko znane redakcji) zamieścił dość interesujacy tekścik na salonie 24. Jest to jeden z 1025363 postów, którymi nasz stachanowiec myśli neotrockistowskiej regularnie zachwaszcza Internet. Tekst zasługuje na szczególną analizę. Zaczyna się atakiem na Waldemara Łysiaka: “ bo Salon, sformułowanie ukute i spopularyzowane przez niegdysiejszego pieszczocha PRL i znanego konfabulanta, Waldemara Łysiaka – to obok słowa „elita” – coś najbardziej paskudnego”. Taki passus można tłumaczyć chyba tylko poczuciem niższości internauty. Można różnie mówić o Łysiaku, jednak w porównaniu z nim pan Azrael wypada dość mizernie. Pisarz regularnie zapełnia wolny rynek wydawniczy tysiącami sprzedanych książek. Azrael na razie zapełnia tylko bezpłatne fora internetowe, a za czynsz i prąd płaci jego mamusia.

Post nie jest jednak o Łysiaku, jest o MICHNIKU, wielkim guru lewactwa, który kontroluje połowę medialnego rynku w Polsce. Azrael najwyrażniej postanowił się podłączyć pod jakiegoś sponsora. Po wygranych wyborach organ Michnika tryumfuje, Azrael wie, gdzie są konfitury.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Dodaj do: wykop.pl wykop

   Po kolejnej podmiance odsyłaczy na saLonet 24

Azrael – po stronie łgarstwa

Pan Azrael (nazwisko znane redakcji) zamieścił dość interesujacy tekścik na salonie 24. Jest to jeden z 1025363 postów, którymi nasz stachanowiec myśli neotrockistowskiej regularnie zachwaszcza Internet. Tekst zasługuje na szczególną analizę. Zaczyna się…  

REWIDENT

28.10.2007 13:50     31 Komentuj
Reklamy

0 komentarzy do “Ppłk Azrael wie, gdzie są konfitury

 1. Comment # 666
  Koniec świata i okolic – koteusz.salon24.pl: „Witam,

  kto powaznie traktuje Azraela? Chyba tylko redakcja Salon 24.
  Przecież to pośmiewisko ONET. Na S24 mógł liczyc na delikatne, pełne humoru, baty, na ONET nie ma przeproś ;)))

  Prodaukował sie tez w TVN 24 z wideonagraniem, ale wygladał jak palant w okularach i jakos na noikim nie zrobił wrazenia, bo lemingi ogladajace nowa ‚tv netową’ nie czytaja ONET i nie wiedza, jak gwiazda zagosciła na ekranie ;)))

  Smutno mu, chce tu wrócić, nawet z ołtarzykiem św Bidy.

  pozdrawiam
  2008-05-26 21:35Maryla102817448Nie dać sie zwariowaćwww.maryla.salon24.pl”

  Polubienie

 2. Venimus, vidimus et Deus vicit – rewident.salon24.pl: „‚Jaki jest powód przeciwstawiania na SG tej bzdury poważnemu tekstowi Azraela – doprawdy nie rozumiem’

  W Pani odczuciu rewident napisał bzdurę, w moim odczuciu Pani napisała bzdurę, a w odczuciu wielu innych Azrael cały czas pisze bzdury, co można zauważyć po komentarzach do jego tekstów.

  Czyż to nie jest piękne … tyle róznych ludzi, tyle różnych opini, tyle różnych bzdur pisanych a benzyna wciąż kosztuje poniżej 5 złotych, chociaż PO juz 2 lata temi wieszczyło, że bedziemy płacic po 8 zł za litr ;-D

  Co wcale nie jest wykluczone za 2 lata ;-P”

  Polubienie

 3. Strasznie tu dużo linków, utrudnia to nawigację.
  Coś jednak musi być w tekstach Azraela, coś czego ja osobiście nie dostrzegam, bo prowadzi on wciąż w rankingu WordPressu. Stąd wniosek: ludzie go czytają. A przynajmniej klikają w jego stronkę.
  Owszem, nie oznacza to, że Azrael ma rację, „Mein Kamf” została sprzedana w kilkunastu milionach egzemplarzy i jak się okazało autor tej pozycji wcale racji nie miał.
  I małe sprostowanie: Azrael ma bloga na WordPressie, nie na Onet.pl jak to sugeruje autor, wprowadzając tym w błąd czytelników.

  Polubienie

 4. Szanowny Panie Procesie,
  Oto trzy podchwytliwe pytanka:

  Pytanko pierwsze:

  1. Czy ppłk A. nie ma bloga na Onet.pl

  Drugie podchwytliwe pytanko:

  2. W którym miejscu i który autor sugeruje wprowadzanie w błąd P.T. czytelników ❓ Natychmiast zabanujemy wzorem Jankesów ❗

  3. Trzecie pytanko (już mniej podchwytliwe): Czy zdarzyło się Sz.Panu natrafić na jakąś dorzeczną polemikę ppłka A. z kimkolwiek – nawet ze swoimi zwolennikami ❓
  Odbrązawianie podpułkownika Azraela « Wychodźstwo: „poddawanie w wątpliwość oświadczeń Prawdomównego jest czynnością cokolwiek lekkomyślną; na wszelki wypadek Azrael nie pozostawia głupkom złudzeń:

  “Jak ktoś tego nie rozumie – to czeka go daleka i kręta droga do rozwoju intelektualnego […]“”

  Pozdrawiam

  Polubienie

 5. Miałem wrażenie, że autorem notki jak i pierwszego komentarza jest Штирлиц
  „Przecież to pośmiewisko ONET”
  napisał w pierwszym komentarzu. No właśnie, to co piszę, niezbyt tu czytelnie, skoro się gubię.
  No dobra, zwracam honor, bo nie wiedziałem, że Azrael pisze na Onecie. Ale po takim pobieżnym przeglądnięciu bloga w Onet.pl zauważam, ze to są te same teksty co na WordPressie, tyle że skopiowane. Myślę, że Azrael główny blog ma na WP, tam wstawia tylko kopie robocze.
  Zarobić mu nie dadzą na pisaniu, sami ledwie przędą. Poza tym stawki dla publicystów są tak niskie, że na fajki nie starczy. Chyba, że ktoś jest Lisem albo Urbanem.

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s