Rozpoznawanie mentalnego prawicowca

Test na spostrzegawczość – w poniższych kolumienkach spróbuj odnaleźć przynajmniej dwa podobieństwa i podkreśl je czarnym flamastrem na ekranie. Poproś babcię o przetłumaczenie Ci kilku zdań z gdańszczanina. Spróbuj napisać podobny tekst o Łowcach Much Na Tylnej Części Grzbietu Kobyły Geralta.

Co to Jest Komuch?

Co to Jest mentalny prawicowiec?

komuch czerwonyW tym elektronicznym dokumencie postaram się państwu dać kilka niezwykle użytecznych w codziennym życiu wskazówek, pomagających rozpoznać mentalnego komucha. Co prawda wPisz24.pl jest serwisem politycznym jednak umiejętność trafnego diagnozowania komunizmu u nowo poznanych osób jest bardzo cenna. Przydaje się w tzw. “codziennym życiu”.

Nie jest sztuką zapytać “na kogo głosowałeś/łaś w ostatnich wyborach?”. Odpowiedzi “na PO”, “na LiD”, “na Partia Robotnicza Krew”, “na NIE” niemal wszystko wyjaśniają ale pozbawia nas tego dreszczyku emocji towarzyszącemu wszelkim badaniom i odkrywaniu Świata. Poza tym Komuchy są bardzo drażliwe, w ich nowomowie “tolerancyjne”. No więc kiedy zapytasz kałmuka na kogo głosował ten najprawdopodobniej odszczeknie “Ty jesteś chyba antysemitą i gejofobem?”. Taką odpowiedzią oczywiście potwierdzi nasze przypuszczenia co do jego orientacji, ale nam chodzi o elegancję i niedręczenie obiektu badań.

Wciąż pracuję nad komplementarną teorią komuchów i Ludzi dlatego nie jestem w stanie teraz, w tej chwili podzielić się z Państwem krótkim przepisem na wykrycie komucha. Sam mam kilka metod:

METODA NA FILM – Pytam obiekt czy podobał mu się film “Gattaca“. Odpowiedź “tak” z prawdopodobieństwem 98,65% wyklucza czerwono-gąbczaste zwyrodnienie mózgu (leninum schizum). Czerwoni kochają SF bo jest filmową emenacją ich fantazji o świecie rządzonym przez “amerykańskich naukowców”, którzy jeśli jeszcze czegoś nie wiedzą to już nad tym pracują. Dla bolszewika “nauka” to religia. Tak ludzka dusza wypełnia sobie pustkę po Bogu. “Gattaca” jest biczem na czerwonych. W pierwszych minutach odtwarzania obiecuje widzowi mocne SF (klonowanie, podróże międzygwiezdne i inne pierdy…) by po prologu przejść do rzeczy czyli człowieka przez duże CZy. Cały film jest o sile wręcz nieprawdopodobnej jednostki ludzkiej. Świat Komucha pada w gruz. Skoro człowiek może wszystko to po co Unia Europejska i 2 milion lepiej wiedzących urzędników, amerykańscy naukowcy i ludowe rady rad… Zatem komuch w najlepszym wypadku na kluczowe pytanie o “Gattakę” odpowie “NIE”. Czytają mnie pewnie lewaki więc od tego momentu moi drodzy Łowcy musicie sobie napasować własny film testowy. Lewaki są przebiegłe i mogą dla zmyłki odpowiadać “tak”.

BADANIE POGLĄDÓW Wbrew pozorom nawet przy zdawkowej dyskusji na plaży czy w sklepie mięsnym możemy delikatnie wysondować poglądy delikwenta/tki. Gdy zdobędziecie czarny pas Łowcy czyli 10 stopień umiejętności, rozpoznacie bolszewika po wzroku mętnym i szacie plugawej. Od Siódmego stopnia mistrzowskiego wystarczy się tylko wsłuchać w melodię nowomowy komuszej gdzie: 8 miesieczne dziecko to “płód”, płód to “torbiel albo polip” w brzuchu, brzuch to część “ciała”, ciało ma homo sapiens, pedał to “gej”, szympans to człowiek (ostatnie osiągnięcia komuchów hiszpańskich).

Uogólniając czerwoni są odwróceni plecami do życia -> Każdy ich wybór jest ukłonem w stronę śmierci. Aborcja jest “wporzo” jak wyciśnięcie pryszcza. Ryszard Kalisz czy Aleksander Sztolcman tez by sobie aborta zrobili gdyby tylko mogli. No Ale Pani Matka Natura tak nie chce. Będąc z komuchem w Wersalu bądź pewnym, że najzajefajniejszą rzeźbą jaką wybierze będzie “Gówno w Butelce”, Dawid wyda się mu przedziwnie zaściankowy i taaaki… kamienny. Tak ze wszystkim.

STRZELAĆ DO KOMUCHÓW? Oczywiście, że nie! Już śpieszę wyjaśniać. Czerwone jełopy są potrzebne jak dniu noc, jak latu zimno, jak Jak Himalajom. Krócej: nasz wszechświat istnieje tylko i wyłącznie dzięki bardzo kruchej równowadze przeciwstawnych sił. Nas oczywiście interesuje polityka, więc w Polityce My siły Jasności po “zawsze” będziemy się zmagać z czerwonymi mendami. Taki lajf i koniec kropka.

Ps: Oczywiście, że korci mnie strzelać do bolszewików przynajmniej z wiatrówki, w oko prosto (a co niech se okuliści zarobią). Nie próbujcie tego sami w domu. Wpisz “szanuje” porządek prawny Guberni ZSRE Polsza.

siedem siedem

Traktujcie to jako coś w rodzaju manifestu programowego Wpisza.

tajemniczy trójkąt kieleckiW tym elektronicznym dokumencie postaram się państwu dać kilka niezwykle użytecznych w codziennym życiu wskazówek, pomagających rozpoznać mentalnego łapiducha prawie “prawicowego”. Co prawda wPisz24.pl jest serwisem politycznym jednak umiejętność trafnego diagnozowania Komu Nic A Komu Kawałek Tortu u nowo poznanych osób jest bardzo cenna. Przydaje się w tzw. “codziennym życiu”.

Nie jest sztuką zapytać “na kogo głosowałeś/łaś w ostatnich wyborach?”. Odpowiedzi “na PO”, “na LiD”, “na Partia Robotnicza Krew”, “na NIE” niemal wszystko wyjaśniają ale pozbawia nas tego dreszczyku emocji towarzyszącemu wszelkim badaniom i odkrywaniu Świata. Poza tym Łapiduchy są bardzo drażliwe, w ich nowomowie “nietolerancyjne”. No więc kiedy zapytasz kałmuka na kogo głosował ten najprawdopodobniej odszczeknie “Ty jesteś chyba owsikiem albo burą suką?”. Taką odpowiedzią oczywiście potwierdzi nasze przypuszczenia co do jego orientacji, ale nam chodzi o elegancję i niedręczenie obiektu badań.

Wciąż pracuję nad komplementarną teorią Łapiduchów i Ludzi dlatego nie jestem w stanie teraz, w tej chwili podzielić się z Państwem krótkim przepisem na wykrycie Łapiducha. Sam mam kilka metod:

NAJPROSTSZA METODA – Pytam któregoś z Nieustraszonych Łapiduchów mentalnych: Ilu już złowiłeś/aś Z prawdopodobieństwem 98,65% nawet przy zdawkowej dyskusji na wPiszu zostaniesz natychmiast za takowe bezceremonialne pytanko wycięty i zabanowany przez Niedostraszoną łOwcę

METODA NA DEFINICJĘ PRAWICY – Pytam obiekt czy prawicowy rząd broni interesów byrżuazji czy nie. Obiekt stęka i kwęka – czasami wybąka z wysiłkiem coś o prawie naturalnym, co z prawdopodobieństwem 98,65% potwierdza czarno-moherowe zwyrodnienie mózgu (rydzykum schizum). Czarni kochają SF bo jest filmową emenacją ich fantazji o świecie rządzonym przez “prawo naturalne” und folk science, które jeśli jeszcze czegoś nie wyjaśnia to już nad tym pracuje. Dla niby-prawicowca “litera prawa” to litera encykliki z 1888 roku. Tak ludzka dusza zdołała złapać Leona XIII za nogi i zapewnić sobie spokój ducha. Dla podbudowania morale wystarczy wyskoczyć do KINA. “Gattaca” jest biczem na czerwonych. Skoro człowiek może wszystko to po co Unia Europejska i 2 milion lepiej wiedzących urzędników, amerykańscy naukowcy i ludowe rady rad… Moim skromnym zdaniem żaden shield nie jest Państwu Polskiemu wcale potrzebny. So isn’t nato. Ja jako prawdziwy rasowy konserwatysta uważam, iż (taka wuefemka zagraniczna) RWPG też nie było potrzebne. Przecież Państwo Polskie i tak nie odda ani guzika. Najsampierw należy wystąpić z jewrosojuza. Potem zatrudnimy straż szwajcarską jako armię i już każdy będzie się wstydził zaczepiać halabardników.

METODA NA DYSKUSJĘ RAMOWĄ – PODRZUCAM KONSPEKT agendy dyskusji o prawicy – rękawica nadal leży niepodjęta

BADANIE POGLĄDÓW Wbrew pozorom nawet przy zdawkowej dyskusji na plaży czy w sklepie mięsnym możemy delikatnie wysondować poglądy delikwenta/tki. Gdy zdobędziecie czarny pas Łowcy mentalnych prawicowców czyli 10 stopień umiejętności, rozpoznacie łapiducha po wzroku mętnym i szacie plugawej. Od Siódmego stopnia mistrzowskiego wystarczy się tylko wsłuchać w melodię kryptomowy łapidusznej gdzie:

Kobieta – istota żebropochodna, o ograniczonej poczytalnosci i bez zdolnosci podejmowania samodzielnych decyzji, nad która naturalna władzą powinien sprawować mężczyzna oraz aparat państwowy i koscielny.

Prokreacja- naturalny obowiązek każdej kobiety, jakiekolwiek ograniczanie w tym zakresie jest wyrazem postawy antynarodowej i smuci Boga, o Najświetszej Panience (nomen omen dziewicy) juz nie wspominając.

Religia – własciwie termin ten nie powinien wystepować samodzielnie, bo prowadzi na manowce, pełna nazwa to religia Rzymsko-Katolicka, najbardziej zajefajna religia dla narodu polskiego i nic tego nie zmieni nigdy! Tam nam dopomóż Bóg.

Adolf Hitler – heroiczny bojownik o wolność białej Europy, niezłomny antykomunista i co też ważne, miłosnik zwierząt

Sieg Heil – starorzymska metoda zamawiania piwa, popularna w środowiskach patriotycznie nastawionej młodzieży i w oburzający sposób atakowana przez nihilistyczne i anarchistyczne bojówki zwące się nie wiedzieć czemu Antifą.

Bóg – załozyciel tego całego burdelu, strasznie nie lubi jak mu sie podp… jabłka.

Uogólniając mentalni prawicowcy są odwróceni plecami do status quo Najjaśniejszej Pomrocznej -> Każdy ich wybór jest za obaleniem istniejącego porządku. Wywłaszczenie und reprywatyzacja pana bankiera Kwaśniewskiego jest “wporzo” jak wyciśnięcie pryszcza. JKM czy Jego Świątobliwość o. dyrektor też by sobie jakiś komunizm obalili gdyby tylko mogli. No Ale Wola Boska Episkopatu za cenę konkordatu uprzedziła ich niestety rencami pana noblisty. Będąc z mentalnym łapiduchem w Galleria dell’Accademia bądź pewnym, że najzajefajniejszą rzeźbą jaką wybierze będzie “Dawid”, Pietà watykańska wyda się mu przedziwnie zaściankowa i taaaka… żydowska. Tak ze wszystkim.

ODGANIAĆ ŁAPIDUCHÓW OD OKRUSZKÓW TORTU UWŁASZCZENIOWEGO? Oczywiście, że nie! Już śpieszę wyjaśniać. Roszczeniowe jełopy są potrzebne jak dniu noc, jak latu zimno, jak Jak Himalajom. Krócej: nasz wszechświat istnieje tylko i wyłącznie dzięki bardzo kruchej równowadze przeciwstawnych sił. Nas oczywiście interesuje polityka, więc w Polityce My po “zawsze” będziemy się zmagać z mentalnymi mendami sił Jasności Pomrocznej. Taki lajf i koniec kropka.

Ps: Oczywiście, że korci mnie strzelać do łapiduchów przynajmniej z wiatrówki, w dupę prosto (a co niech se proktolodzy zarobią). Nie próbujcie tego sami w domu. Wpisz “szanuje” porządek prawny Guberni ZSRE Polsza.

Traktujcie to jako coś w rodzaju manifestu programowego Wpisza.

LINKUJMY! - akcja hipertextowa

Co to Jest mentalny prawicowiec – pełna wersja

tajemniczy trójkąt kieleckiW tym elektronicznym dokumencie postaram się państwu dać kilka niezwykle użytecznych w codziennym życiu wskazówek, pomagających rozpoznać mentalnego łapiducha prawie „prawicowego”. Co prawda wPisz24.pl jest serwisem politycznym jednak umiejętność trafnego diagnozowania Komu Nic A Komu Kawałek Tortu u nowo poznanych osób jest bardzo cenna. Przydaje się w tzw. “codziennym życiu”.

Nie jest sztuką zapytać “na kogo głosowałeś/łaś w ostatnich wyborach?”. Odpowiedzi “na PO”, “na LiD”, “na Partia Robotnicza Krew”, “na NIE” niemal wszystko wyjaśniają ale pozbawia nas tego dreszczyku emocji towarzyszącemu wszelkim badaniom i odkrywaniu Świata. Poza tym Łapiduchy są bardzo drażliwe, w ich nowomowie “nietolerancyjne”. No więc kiedy zapytasz kałmuka na kogo głosował ten najprawdopodobniej odszczeknie “Ty jesteś chyba owsikiem i burą suką?”. Taką odpowiedzią oczywiście potwierdzi nasze przypuszczenia co do jego orientacji, ale nam chodzi o elegancję i niedręczenie obiektu badań.

Wciąż pracuję nad komplementarną teorią Łapiduchów i Ludzi dlatego nie jestem w stanie teraz, w tej chwili podzielić się z Państwem krótkim przepisem na wykrycie Łapiducha. Sam mam kilka metod:

NAJPROSTSZA METODA – Pytam któregoś z Nieustraszonych Łapiduchów mentalnych: Ilu już złowiłeś/aś ❓ ➡ Z prawdopodobieństwem 98,65% nawet przy zdawkowej dyskusji na wPiszu zostaniesz natychmiast za takowe bezceremonialne pytanko wycięty i zabanowany przez Niedostraszoną łOwcę 😈

METODA NA DEFINICJĘ PRAWICY – Pytam obiekt czy prawicowy rząd broni interesów byrżuazji czy nie. Obiekt stęka i kwęka – czasami wybąka z wysiłkiem coś o prawie naturalnym, co z prawdopodobieństwem 98,65% potwierdza czarno-moherowe zwyrodnienie mózgu (rydzykum schizum). Czarni kochają SF bo jest filmową emenacją ich fantazji o świecie rządzonym przez “prawo naturalne” und folk science, które jeśli jeszcze czegoś nie wyjaśnia to już nad tym pracuje. Dla niby-prawicowca “litera prawa” to litera encykliki z 1888 roku. Tak ludzka dusza zdołała złapać Leona XIII za nogi i zapewnić sobie spokój ducha. Dla podbudowania morale wystarczy wyskoczyć do KINA. “Gattaca” jest biczem na czerwonych. W pierwszych minutach odtwarzania obiecuje widzowi mocne SF (klonowanie, podróże międzygwiezdne i inne pierdy…) by po prologu przejść do rzeczy czyli człowieka przez duże CZy. Cały film jest o sile wręcz nieprawdopodobnej jednostki ludzkiej. Świat Komucha pada w gruz. Skoro człowiek może wszystko to po co Unia Europejska i 2 milion lepiej wiedzących urzędników, amerykańscy naukowcy i ludowe rady rad… Zatem komuch w najlepszym wypadku na kluczowe pytanie o “Gattakę” odpowie “NIE”. Czytają mnie pewnie lewaki więc od tego momentu moje drogie łOowce musicie sobie napasować własny film testowy. Lewaki są przebiegłe i mogą dla zmyłki odpowiadać “tak”. Moim skromnym zdaniem żaden shield nie jest Państwu Polskiemu wcale potrzebny. So isn’t nato. Ja jako prawdziwy rasowy konserwatysta uważam, iż (taka wuefemka zagraniczna) RWPG też nie było potrzebne. Przecież Państwo Polskie i tak nie odda ani guzika. Najsampierw należy wystąpić z jewrosojuza. Potem zatrudnimy straż szwajcarską jako armię i już każdy będzie się wstydził zaczepiać halabardników.

METODA NA DYSKUSJĘ RAMOWĄ – PODRZUCAM KONSPEKT agendy dyskusji o prawicy – rękawica nadal leży niepodjęta :mrgreen:

 1. “Kłopot jest poważniejszy – prawica walczy dziś o to, co nigdy dla prawicy nie było ważne. Mówiąc precyzyjnie – od coraz głośniejszego mówienia o twardych wartościach części publicystów tak się zakręciło w głowach, że nawet nie dostrzegli momentu, w którym to, co głoszą, przestało mieć z prawicowością, a już na pewno z konserwatyzmem cokolwiek wspólnego. Oni nawet nie wiedzą, że owe odmieniane przez wszystkie przypadki wartości nigdy dla prawicy nie były najważniejsze.”
  1. gdzie jest ta prawdziwa, twarda prawicowość w “Dzienniku”, odpowiadam – nie ma. Bo coś takiego nie istnieje. Polska prawicowość, podobnie jak zachodnia, jest właśnie miękka. Normalna, pragmatyczna. To, co twardsze, to nie jest prawicowość, ale radykalizm. Nie ma radykalnego konserwatyzmu. To sprzeczność na poziomie pojęć. I to nie tylko w polityce, sferze obowiązkowego pragmatyzmu, ale także w świecie idei.
  2. ojczyzna getta ławkowego, gdzie – jak utrzymywał Gebert – Polacy z całą pewnością dokonaliby własnego “ostatecznego rozwiązania”, gdyby nie wyręczył ich Hitler.
  3. właściwym celem prawicy, konstytuującym ją ideowo, jest postawienie tamy lewicowym rewoltom, a nie urządzanie swojej własnej.
  4. co prawica może jeszcze ugrać?
  5. Gest tak samo racjonalny jak ten, który inne skrzydło i inne pokolenie “Solidarności” wykonało 20 lat temu – odbierając władzę komunistom po to, by ją oddać postkomunistom.
  6. Ów twardy nurt polskiej prawicy zupełnie zatracił orientację w historii. Pomieszały mu się czasy, cele i wrogowie. Nawet wygrawszy politycznie, nie potrafił rządzić, a jedynie retorycznie utwardzał ideową linię, szukając coraz gorętszych wartości. Chce więcej wartości. Jakich? Tego nikt nigdy nie pisze.
 2. ZOBACZ TAKŻE

  1. O pojęciu prawicowości
  2. Eurogiganci w Warszawie
  3. Musimy chronić konserwatyzm
  4. Hall: Polskiej prawicy nie trzeba awanturników
  5. Okrągłe frazy Polski XXI
  6. Od portalu do partii?
  7. Jan Rokita wchodzi do internetu
  8. Koc gaśniczy nie wystarczy, by ugasić pożar wartości
  9. Dorn: PiS przegrało, bo ananasy są w Tesco
  10. Przyjaciele wolontariusze
  11. Matyja: Nie ma jednego konserwatyzmu
  12. Przywrócić rozum w relacjach z USA
  13. Antypolityka, polityka, postpolityka
  14. Wojna o duszę Platformy
  15. Krasowski: Wybór bez histerii
  16. Dziennik – Europa – Jak przełamać dominację prawicowego populizmu
  17. Dlaczego prawica nie będzie rządzić w Polsce « Azrael – zwykły agitprop:
   “podział polskiej polityki nie przebiega na linii prawica-lewica”
 3. Quid leges sine moribus?
 4. “Po wielu trudach, zawodach i rozczarowaniach tzw. prawicowymi politykami, z własnych skromnych środków udało mi się zbudować wymarzony serwis, o jakże dumnie brzmiącej nazwie: ‘Pro Polonia’. To dopiero początek!”
 5. “A w szczególności jestem niezmiernie wdzięczny za linkę do artykuliku w Dzienniku. Szukałem czegoś takiego od prawie roku. Osobiście nie znoszę Pana, za wybanowanie mnie z komentarzy na WP. Uważam, że Pański komentarz do Krasowskiego jest raczej sztampowym und bladziutkim echem. Tym niemniej zapoczątkował Pan jakiś dyskurs. Prawicowcy bowiem nabrali wody w usta. Dyskutant z Pana żaden – vide Kukliński w Sajgonie. Proszę podziękować w imieniu służby tym wszystkim ghost writers, co preparują Pańskie wpisy.To na razie tyle
  2008-05-05 22:54″

 6. Dezerterzy z PiS zakładają stowarzyszenie “niepolityczne”
 7. Makowski: “program “niech duzi kradna to i nam Małym coś skapnie” — realizowany przez 10 lat rządów SqLD — za OGROMNĄ Akceptacją Narodu, wyrażaną w formie wyborów — był jednak, dla wielu jak widac — atrakcyjny.
  stworzył Armię Cwaniakow i te de.
  ale wygenerowal też Rzesze Frustratów.
  i teraz Oni glosują; bo Cwaniacy — konsumują Owoce.
  ……………….
  smoking układa się dobrze na czlowieku ponoć dopiero w 7mym Pokoleniu…”

Disclaimer

BADANIE POGLĄDÓW Wbrew pozorom nawet przy zdawkowej dyskusji na plaży czy w sklepie mięsnym możemy delikatnie wysondować poglądy delikwenta/tki. Gdy zdobędziecie czarny pas Łowcy mentalnych prawicowców czyli 10 stopień umiejętności, rozpoznacie łapiducha po wzroku mętnym i szacie plugawej. Od Siódmego stopnia mistrzowskiego wystarczy się tylko wsłuchać w melodię kryptomowy łapidusznej gdzie:

Anarchokapitalizm – system polityczny wyrażający przekonanie, że wolny rynek pozbawiony ingerencji państwa jest naszybszą drogą do powszechnego dobrobytu społeczeństwa

Kobieta – istota żebropochodna, o ograniczonej poczytalnosci i bez zdolnosci podejmowania samodzielnych decyzji, nad która naturalna władzą powinien sprawować mężczyzna oraz aparat państwowy i koscielny.

Prokreacja- naturalny obowiązek każdej kobiety, jakiekolwiek ograniczanie w tym zakresie jest wyrazem postawy antynarodowej i smuci Boga, o Najświetszej Panience (nomen omen dziewicy) juz nie wspominając.

Jan Paweł II – Największy Polak wszechczasów nie licząc Zbigniewa Bońka i Kazimierza Deyny, miasta i wsie, które nie nazwały jeszcze jego imieniem głównych ulic i placów oraz nie wystawiły odpowiednio zacnych pomników właściwie należałoby już spalić.

Religia – własciwie termin ten nie powinien wystepować samodzielnie, bo prowadzi na manowce, pełna nazwa to religia Rzymsko-Katolicka, najbardziej zajefajna religia dla narodu polskiego i nic tego nie zmieni nigdy! Tam nam dopomóż Bóg.

Adolf Hitler – heroiczny bojownik o wolność białej Europy, niezłomny antykomunista i co też ważne, miłosnik zwierząt

Atezim – efekt opetania przez szatana lub niewłaściwych lektur.

Seks – patrz ateizm.

Seks miły Bogu – patrz prokreacja.

Radio Maryja – stacja radiowa dzięki której spędzisz czas na wspólnej modlitwie i pogłębionej refleksji społeczno-politycznej. Jako jedyna rozgłośnia nie obawiająca się stwierdzić oczywistego faktu dominacji pewnej nacji na świecie (w ONZ, USA, FIFA i UEFA) a także w kraju w sferach rządowych i medialnych (Uwaga neofici prawicowi mała podpowiedź: nie chodzi o Madziarów ani Ruskich).

Kapitalizm – z jednej strony jest fajowy bo to coś innego niz ten obŻYDliwy komunizm, ale z drugiej strony odwraca uwage od Kościola w niedziele, jest przyczyna pewnego zepsucia i amoralnosci (pornografia, konsumpcja, hedonizm, narkotyki).

Homoseksualizm – grupa aktywistów politycznych o pedofilnym nastawieniu, która pragnie przeniknąc do szkół i przedszkoli oraz rządu w celu penetracji oraz narzuceniu nam swoich zboczonych poglądów i zachowań.

Centrum im. Adama Smitha – źródło jedynej słusznej wykładni na tematy godpodarcze. A to, że nie wydali jeszcze ani jednej pozycji swojego imiennika a wiele innych książek tak, to tylko przypadek i wcale nie wynika z pewnych rozbieżności między pogladami reprezentantów Centrum a Smithem, a poza tym wielkie mi co, marksiści też wybrali sobie z Marksa co im było wygodne, więc ci tez nie są tacy najgorsi.

Masoni – termin który w trakcie w gry w skojarzenia prawdziwy prawicowiec wypowiada, gdy tylko ktoś inny wymieni słowo Żydzi, oba terminy należą do większej kategorii „Zło” tak samo jak wolność, używki albo antykoncepcja.

Augusto Pinochet – wybitny propagator katolicyzmu i wolnego rynku za pomocą wprowadzania przeciwniczkom politycznym rozgrzanych narzedzi do pochwy oraz innych wymyslnych metod nawracania mniej światłej części własnego narodu.

Wolność – podjerzany termin, którego nie powinno sie wymieniać bez odpowiednich i zalecanych przez Kościół zastrzeżeń. Na uwagi, że taka wolnośc gdzie wszystko z góry (najlepiej przez Kościół i Państwo) jest wyznaczone, zakazane albo w ścisle wyznaczonych ramach dozwolone to niewola, najlepiej nie reagować.

Janusz Korwin Mikke – przykład bezradności współczesnej psychiatrii starszy człowiek, który od lat próbuje pobić rekord Guinessa w najwiekszej liczbie przegranych wyborów indywiudulanych jak i grupowych przy jednoczesnym głoszeniu coraz bardziej absurdalnych poglądów (ostatnio próbował wygrać wybory na prezydenta Warszawy i jako swój główny atut uczynił obietnicę likwidacji tramwajów), ale należy mu się część i chwała za dawne zasługi na polskiej prawicy.

Sieg Heil – starorzymska metoda zamawiania piwa, popularna w środowiskach patriotycznie nastawionej młodzieży i w oburzający sposób atakowana przez nihilistyczne i anarchistyczne bojówki zwące się nie wiedzieć czemu Antifą.

Bóg – załozyciel tego całego burdelu, strasznie nie lubi jak mu sie podp… jabłka.

Uogólniając mentalni prawicowcy są odwróceni plecami do status quo Najjaśniejszej Pomrocznej -> Każdy ich wybór jest za obaleniem istniejącego porządku. Wywłaszczenie und reprywatyzacja pana bankiera Kwaśniewskiego jest “wporzo” jak wyciśnięcie pryszcza. JKM czy Jego Świątobliwość o. dyrektor też by sobie jakiś komunizm obalili gdyby tylko mogli. No Ale Wola Boska Episkopatu za cenę konkordatu uprzedziła ich niestety rencami pana noblisty. Będąc z mentalnym łapiduchem w Galleria dell’Accademia bądź pewnym, że najzajefajniejszą rzeźbą jaką wybierze będzie “Dawid”, Pietà watykańska wyda się mu przedziwnie zaściankowa i taaaka… żydowska. Tak ze wszystkim.

ODGANIAĆ ŁAPIDUCHÓW OD OKRUSZKÓW TORTU UWŁASZCZENIOWEGO? Oczywiście, że nie! Już śpieszę wyjaśniać. Roszczeniowe jełopy są potrzebne jak dniu noc, jak latu zimno, jak Jak Himalajom. Krócej: nasz wszechświat istnieje tylko i wyłącznie dzięki bardzo kruchej równowadze przeciwstawnych sił. Nas oczywiście interesuje polityka, więc w Polityce My po “zawsze” będziemy się zmagać z mentalnymi mendami sił Jasności Pomrocznej. Taki lajf i koniec kropka.

Ps: Oczywiście, że korci mnie strzelać do łapiduchów przynajmniej z wiatrówki, w dupę prosto (a co niech se proktolodzy zarobią). Nie próbujcie tego sami w domu. Wpisz “szanuje” porządek prawny Guberni ZSRE Polsza.

Traktujcie to jako coś w rodzaju manifestu programowego Wpisza.
PrzyPiSy:

 • Tajemniczy trójkąt kielecki
 • Moim skromnym zdaniem żaden shield nie jest Państwu Polskiemu wcale potrzebny. So isn’t nato. Ja jako prawdziwy rasowy konserwatysta uważam, iż (taka wuefemka zagraniczna) RWPG też nie było potrzebne. Przecież Państwo Polskie i tak nie odda ani guzika. Najsampierw należy wystąpić z jewrosojuza. Potem zatrudniamy straż szwajcarską jako armię i już każdy będzie się wstydził czepiać się halabardników.
  Geralt też przecież dzierży halabardę i wszyscy zostawiają go w spokoju.

  naPisał Łowiec Bezpaństwowiec dnia pięknego lipca 5, 2008

 • ..

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s