Okradanie RP przez nieemigrantów

Przyczynek do koncepcji okradania Państwa POLSKIEGO stworzonej gdzieś tak roczek czy dwa temu przez dwóch gigantów myśli emigracyjnej. Adres mam, ale nie podam, bo widzę, że linkowanie jest w złym guście i be. Same se wyguglujta he he he. Dla ułatwienia podam, że nobla jeszcze za tę teorię nie ma, ale będzie, będzie. Googlować należy w obszarze forum Irlandia i Wielka Brytania Praca.

Otóż same przelewy bankowe z Irlandii do RP wyniosły coś w granicach 8 i pół miliardów juro. W sytuacji dziury budżetowej jest to wspaniały zastrzyk dla kochanej państwowości RP i czysty zysk. Nie liczyliśmy przy tym Western Union ani gotówki przewożonej w skarpetkach.

Natomiast taki przykładowo Pan Redaktor Leski na bezrobociu to jest straszliwym obciążeniem dla budżetówki, nie mówiąc już o wyciąganiu pieniędzy z funduszu budowy boisk. Zamiast wyjechać do Lądka natychmiast po utracie stanowiska pracy, pan redaktor i inni siedzieli w domku.

Niewprawnemu obserwatorowi mogłoby się wydawać, iż nie robili nic złego. Tymczasem oni okradali państwowość na sumę przynajmniej dodatkowych 8-miu miliardów albo i więcej.

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s