Bractwo kurkowe SLD

Skąd się wziął Lech Kaczyński

Po trzech latach prezydentury Lecha Kaczyńskiego niektóre media postanowiły przypomnieć jego polityczny rodowód. Prym wiedzie oczywiście „Gazeta Wyborcza” »

leszek.sopot251939
bez przewodniej roli partii
2008-10-24 15:50:35

Nawet nikogo nie ostrzegam przed bractwem, tylko tak sobie zapisuję z kronikarskiego obowiązku. Zauważyłem bowiem ekspansję błogosferyczną bractwa po długich leniwych wakacjach. Żeby potem nie było, że coś przegapiłem, bo spierdzielant nie jest mądry po szkodzie. Serdce roście patrząc dziś na Pomroczną. Serdce roście z zadowolenia, że mnie to nie dotyczy.

W poniższych fragmencikach zaobserwowywujemy typowe dla Matki Kurki skrzywienie prookrągłostołowe

Wolną Polskę zwdzięczamy Okrągłemu Stołowi, a przede wszystkim

Magdalenka to była Targowica XX wieku, to niemal mantra każdego z was. W Magdalence siedział z bardziej znanych Kwaśniewski, Michnik, Kuroń, Wałęsa i.
http://www.matka-kurka.net/post/?p=153 – 23k – Kopia

Czy wy naprawdę uważacie, że Anka Suwnicowa lub Gwiazda byli partnerem do rozmów, oni nie chcieli rozmawiać, oni chcieli wieszać na drzewach zamiast liści. I choć mnie też kusiło aby kilku zawisło, wielka historię i politykę tworzy się intelektem oraz konsekwentną strategią opartą albo na zbrojnym konflikcie, albo pokojowych negocjacjach, nie książeczką do nabożeństwa i patriotyczną pieśnią.

Dziś są moje urodziny, moje, chociaż obchodzi je Tadeusz

18 Kwi 2007 W Magdalence bawiło wielu polityków, co oficjalnie potwierdza Konieczna była Magdalenka, dla każdego kto używa rozumu rzecz jest
http://www.matka-kurka.net/post/?p=734 – 27k – Kopia

W Magdalence bawiło wielu polityków, co oficjalnie potwierdza naczelny stylista nowej historii, docent Duduś. Lech noblista od dziecka nie miał głowy do imprez, dlatego do pomocy wziął sobie innego Lecha, oczywiście łatwo można się domyślić, ze był to Lech brat Jarosława. W Magdalence nie tylko pito i jedzono, ale według wszelkich źródeł ustalono podział łupów, nazywany politycznym scenariuszem na najbliższe kilka lat. Ustalono, kto jaki stołek zajmie i spisano kilka następnych ruchów naprzód. Pono już tam było wiadomo, kto będzie premierem, kto będzie prezydentem po Wojciechu i kto będzie siedział w kancelarii następcy Wojciecha. Z pomocą Bożą, co się nie udawało przy okrągłym stole, udało się w Magdalence, Lech brat Jarosława jako pomocnik Wałęsy porozumiał się z takimi towarzyszami jak choćby Olek, mąż Jolanty, w co trudno zapewne będzie obywatelom IVRP uwierzyć, ale jak sami mawiają prawda boli. Dogadali się i na kacu wrócili do okrągłego stołu, by dopełnić formalności, czyli podpisać kwity.Teraz czas na czyny, pojawiają się wcześniej ustalone projekty magdalenkowe, czyli wasz prezydent, nasz premier.

„Polacy już zrobili ze swoich domów twierdze, aby odpierać ataki

Poza tym każdy prawdziwy Polak wie, że okrągły stół to tylko zabawka, spisek ma drugie dno zwane Magdalenka. Tu juz z czystym sumieniem można powiedzieć,
http://www.matka-kurka.net/post/?p=0 – 23k – Kopia

Mamy na przykład proste kryterium historycznej oceny, modny ostatnio okrągły stół. N a 10 prawdziwych Polaków pół Polaka potrafi podać datę, w której okrągły stół się nakrywał, 1/4 Polaka potrafi wskazać po 3 uczestników z każdej strony, ale cała 10 prawdziwych Polaków, wie że okrągły stół to była zdrada narodu i są prawdziwi Polacy, którzy maja odwagę o tym mówić. Teraz wystarczy zajrzeć do podręcznika historii, albo i nawet na sciąga.pl, żeby narazić się prawdziwemu Polakowi podając fakty i nazwiska: Lech i Jarosław Kaczyńscy w roli doradców Wałęsy siedzieli obok, Adama Michnika, Jacka Kuronia po jednej stronie, a po drugiej Aleksander Kwaśniewski, generał Kiszczak, Leszek Miller, na całość zgodził się i czuwał nad tym generał Jaruzelski, któremu doradzał Maciej Giertych, ojciec Romana.

Jaki z tego wniosek, wniosek jest smutny. Na 10 prawdziwych Polaków nie ma choćby pół Polaka, który mając do dyspozycji ściągę, potrafiłby napisać krótką kartkówkę z najnowszej historii Polski, nawet jeśli pytania testowe są formułowane w konwencji audiotele. Co pozostaje prawdziwym Polakom? Prawdziwym Polakom pozostaje wierzyć, że historia Polski to wyborcza ulotka spisana przez Jacka Kurskiego, a wszyscy którzy maja wiedzę choćby na poziomie ściag.pl są zamanipulowani i prawdziwym Polakom tych zamanipulowanych żal.

Rok 2006

Królewna Kurkowa         posty matki kurki z forum onet.pl
I  Rycerz                   Azrael – zwykłe pisanie
II Rycerz                   Mniej niż zero

Rok 2007

Królowa Matka          Matka Kurka – Portal Spo�eczny
I  Rycerz                   Gastek
II Rycerz                   Pogawędki z gliniakami
The other Poland | Comment is free | guardian.co.uk
Central Europe Review – Poland’s Lustration Wars

Rok 2008

Król Kurkowy          Józef Oleksy – Onet.pl Blog: „Najpierw trzeba dotrzeć do ludzi a potem do władzy.”
I  Rycerz                   Blog na szczególne okazje – azraelk.salon24.pl
II Rycerz                   sajonara – MENczarnie moje @ Tekstowisko.com
8 sierpnia 2008
Byłem esbekiem i nie wstydzę sie tego
Bogusław Sielecki
Oficjalna propaganda władzy ukazuje SB jako organizację katów narodu na usługach obcego systemu totalitarnego. Prawda jest bardziej złożona. Wielu funkcjonariuszy SB było oddanych swemu narodowi i ojczyźnie! Nie wierzycie? To przeczytajcie.Zrozumienie złożoności problemu, zwłaszcza przez ludzi młodych, nie mogących pamiętać czasów PRL, uświadomienie mechanizmów działających także współcześnie i to nie tylko w Polsce, ale w całym świecie, jest celem zamierzonego przeze mnie napisania cyklu artykułów, bo jakże prawdziwym jest przysłowie: Zgoda buduje, niezgoda rujnuje!Bogusław Sielecki

Wiadomości24.pl

piątek, 5 wrzesień 2008

Kurka przeleciał się po rzepie i dziennikarstwie offowym

Kurka jak zwykle nie na temat omawianego artykułu Nowe fakty ws. Komorowskiego i likwidacji WSI – Onet.pl Wiadomości – 05.09.2008, bo jak zwykle miał gotowca he he he. Forum – Onet.pl Wiadomości: „Jak się definiuje takiego subkulturowego, niszowego, czy offowego dziennikarza. A no `najsampierw’, to dziennikarz musi być świadomy, on na przykład musi wiedzieć, że II Irlandia to ściema mainstreamowej GW, natomiast 3 miliony mieszkań to program społeczny torpedowany przez korporacje deweloperskie. Jak już dziennikarz posiądzie tę elementarną umiejętność odróżniania manipulacji od programów społecznych, musi poszukać sobie niezależnego nadawcy. Niestety znów będę się musiał odwołać do nazwisk, aby uwydatnić istotę offowości. Na przykład niszowy redaktor Wildstein uniezależnił się poprzez nadanie prezesury TVP, którą to prezesurę nadał mu niezależny prezes partii PiS Jarosław Kaczyński i tak powstała offowa TV publiczna. W offowej TV publicznej natychmiast nastąpiła rewolucja kulturowa, zniknęli popkulturowi Czterej Pancerni i na ich miejsce pojawił się eklektyczny, postimpresjonistyczny, łamiący kanon `Taniec z łyżwami na lodzie’. Taniec na lodzie oceniała undergroundowa performerka Doda Elektroda. Inny niezależny offowy dziennikarz niejaki pan Janke i od razu dorzućmy Ziemkiewicza zasłynęli niezależnością na szpaltach. Panowie jako antymainstream harują w pocie czoła w Rz”


A tu jest niezła zasłonka dymna brodatym 3-letnim temacikiem do aferki marszałowskiej dorzucona dziś przez koalicjanta kurki

słuzby specjalne

  • Kto wypuścił tego Dżina?

    Chyba już nikogo, kto choć pobieżnie śledzi media, nie przekona deklaracja polityka, że tajnych więzień CIA w Polsce nie było. Zresztą politycy zeszli już z poziomu “nie było więzień” do tekstu “nic nie mam do powiedzenia na ten temat”, lub “nie jestem zwolniony z…

    komentarze (3)

Wygląda to na następną produkcję Kurki – składnia identyczna z konfabulacjami na onecie – czyżby desant SLD na salonkę 24?

  • Prawica jest bycza, uzależniona od płachty, ślepa na kolory i skazana na steki.

    Nieliczni spośród wybranych wiedzą, że nie kolor płachty lecz ruch i łopot działa na byka. Byk jest daltonistą, kolor czerwony jest dla byka ciemniejszym odcieniem szarości, na byka nie działa kolor na byka działa machanie łapami. Polska prawica wykazuje wszystkie cechy byka, tylko daltonizm ma…

    komentarze (15)

Filipek (15:11)

Raczej żałośnie w porównaniu z tą ekspansją SLD wygląda błogosferyczne raczkowanie PiSu
Forum Dyskusyjne Klubu Parlamentarnego „Prawo i Sprawiedliwość” – PiS • Zobacz temat – PiS w internecie

IVRP.pl :: Strona Główna

Klub Parlamentarny „Prawo i Sprawiedliwość”

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s