Nie zagłosował ani jeden Polonus

30 tysięcy turystów na zakupach w Nowym Szczurojorku i w Szikago wybrało Jarosława Kaczyńskiego na posła. Natomiast drugie 30 tysięcy Lądkowiczów dorzuciło głosy do urny w okręgu W-wki Śródmieście z napisem „sopotczanin Tusk”, zawierającej w sumie 534241 głosy. Głosy zliczali na oko mężowie i żony zaufania wybrani i wybrane spośród starszych oficerów WSI, znajdujących się w owym okresie w chwilowej niełasce rządu IV RP, która to niełaska jak wiadomo kołem się toczy i na pstrym koniu jeździ. Właściwie w konsulacie szczurojorskim oddano tylko 530 ważnych głosów na Warszawę Centrum (Centrum to taka dodatkowa zmyłka w celu skonfundowania npla polonijnego 8) ), ale jakoś uzbierano za resztę wschodnich stanów 14 tys..

  • Kaczyński Jarosław, PiS liczba głosów: 273684 lub 1) Kaczyński Jarosław Aleksander 144 343 głosów w tym 14 tys. zakupowiczów w Nowym Szczurojorku (w zależności od źródełka liczba waha się między 273684 und 144 343 głosów – Akeksander ma mniej a Jarosław więcej:mrgreen: )

O niewpuszczeniu do Polski międzynarodowych obserwatorów wyborczych: „Kaczyński przelicytował Łukaszenkę.”

Polska odmówiła zgody na przyjazd obserwatorów OBWE na wybory parlamentarne

W uniwersalnym międzypaństwowym okręgu W-wy Śródmieścia nie zagłosował ani jeden Polonus. Ś.p. papież też nie głosował. Brzezińscy nie głosowali. Kobylańskiego nie wpuszczono do lokalu. W świetle zerowej frekwencji Polonii w głosowaniu wyprasza się uprzejmie jakiekolwiek uwagi na temat przeważania szali przez emigrację. Emigracja nie głosowała❗

734 511 ważnych głosów w okręgu wyborczym nr 19 zawierający W-wkę Śródmieście – w tym ok. 60 000 głosów oddanych za granicą, w tych 60 tys. ZERO głosów polonijnych. Urzędnicy konsulatów wraz z pracownikami innych firm misyjnych RP dzielnie wspomogli zakupowiczów. Również 30 tysięcy z ponad miliona Lądkowiczów udało się do urn W-wki Śródmieście. Jest to tzw. 2 procent wiernych synów macierzy, co to dopiero wczoraj wylądowało na dworcu Victoria.

Okręg wyborczy nr 19 zawierający m.in. W-wkę Śródmieście czyli lokalizację desygnowaną do głosowania Polakom przebywającym za granicą w celach wojskowych, dyplomatycznych, zarobkowych, edukacyjnych i zakupowych z wyjątkiem oczywiście prawdziwych emigrantów pochodzenia polskiego bez PESELa, NIPa i umiejscowionego rozwodu

część województwa mazowieckiego obejmująca obszar miasta na prawach powiatu:
Warszawa
Liczba posłów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 19.
  1. Borowski Marek, LiD 149 233
  2. Czuma Andrzej, PO liczba głosów: 4344
  3. Dąbrowska Alicja, PO liczba głosów: 2885
  4. Fabisiak Joanna, PO 2 973
  5. Górski Artur, PiS
  6. Halicki Andrzej, PO
  7. Hibner Jolanta, PO
  8. Kaczyński Jarosław, PiS liczba głosów: 273684 lub 1) Kaczyński Jarosław Aleksander 144 343 głosów w tym 14 tys. zakupowiczów w Nowym Szczurojorku (w zależności od źródełka liczba waha się między 273684 und 144 343 głosów – Akeksander ma mniej a Jarosław więcej:mrgreen: )
  9. Kalisz Ryszard, LiD
  10. Karski Karol, PiS
  11. Kidawa-Błońska Małgorzata, PO
  12. Kosecki Roman, PO
  13. Ołdakowski Jan, PiS
  14. Poncyljusz Paweł, PiS
  15. Rokita-Arnold Nelli, PiS liczba głosów: 6367
  16. Ross Tadeusz, PO
  17. Szczerba Michał, PO
  18. Tusk Donald, PO liczba głosów: 534241
  19. Tyszkiewicz Krzysztof, PO

Okręg wyborczy nr 19 z siedzibą w Warszawie

1. W okręgu wyborczym wybierano 19 posłów.
Zarejestrowano 11 list okręgowych z 346 kandydatami.
Uprawnionych do głosowania było 1 338 941 osób.
W głosowaniu wzięło udział 751 223 osoby.
Frekwencja wyborcza wyniosła 56,11%.
Głosów nieważnych oddano 13 870 co stanowi 1,85% ogólnej liczby głosów.
Głosów ważnych oddano 734 511 co stanowi 98,15% ogólnej liczby głosów.
W tym zagranica oddała 27 248 ważnych głosów (skąd te 30 tys. w US i 30 tys. w Lądku❓ )
Wybrano 19 posłów.

2. Na poszczególne okręgowe listy kandydatów zarejestrowane w okręgu wyborczym i na poszczególnych kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów:

na listę nr 1 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
oddano głosów 270 062

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Borowski Marek 149 233
2) Kalisz Ryszard 33 392
3) Małachowski Aleksander 16 980
4) Wieteska Jan 3 402
5) Tober Michał 5 680
6) Zdrojewski Jacek 3 458
7) Piekarska Katarzyna Maria 8 266
8) Wawak Jan 795
9) Wiśniewski Jerzy 900
10) Milewska Alicja 2 435
11) Poręba Maciej 626
12) Czeszejko-Sochacki Krzysztof Kazimierz 2 797
13) Rogozińska Magdalena Grażyna 900
14) Kątna Mirosława 5 705
15) Nowicka Wanda 1 476
16) Zieliński Maciej Andrzej 812
17) Czajkowska Agnieszka 1 513
18) Bosak Henryk 1 889
19) Kowalczyk Waldemar 729
20) Krzekotowski Jerzy 830
21) Wyganowska-Krzynówek Anna 760
22) Malusi Wojciech 345
23) Guział Piotr Andrzej 584
24) Wawrzkiewicz Marek 286
25) Dydoń Anna 479
26) Zioło Karolina 1 459
27) Olesiński Zbigniew 526
28) Gara-Kuskowska Jolanta 337
29) Borowski Bogumił 905
30) Adamska Małgorzata 664
31) Jakubowicz Piotr 450
32) Szczęsna Małgorzata 986
33) Kulej Jerzy 3 488
34) Szafranko Krzysztof 431
35) Woronin Marian 3 421
36) Łukasiak Barbara 617
37) Tondera Ireneusz 1 775
38) Gadzinowski Piotr 10 731

na listę nr 2 Koalicyjny Komitet Wyborczy – Akcja Wyborcza Solidarność Prawicy
oddano głosów 29 497

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Smirnow Andrzej 4 629
2) Smereczyńska Maria 3 601
3) Bielecki Czesław 7 013
4) Makowski Ryszard 586
5) Tomaszewska Ewa 4 447
6) Wójcik Piotr Wojciech 1 159
7) Karski Karol 455
8) Marcinkowska-Koranowicz Jolanta 242
9) Strulak Michał 189
10) Kulesza Jerzy 601
11) Skrobek Henryk 156
12) Paczkowski Janusz 114
13) Bojanowski Michał Stanisław 405
14) Rzepczyński Juliusz 49
15) Józefowicz Wojciech 243
16) Filipiuk Arkadiusz 63
17) Rayzacher Maciej 465
18) Stasinowski Krzysztof 103
19) Machalica Piotr Alojzy 683
20) Czerski Arkadiusz 73
21) Ciechomski Mariusz 87
22) Chruślińska Cecylia Anna 134
23) Stępkowski Stefan 70
24) Golenko Bożena 72
25) Frąckiewicz Michał 65
26) Wojdalski Janusz 285
27) Sosnowski Radosław 91
28) Czuba Andrzej 131
29) Kozakiewicz Henryk 240
30) Biadun Mariusz 73
31) Fabisiak Joanna 2 973

na listę nr 3 Komitet Wyborczy Unii Wolności
oddano głosów 48 296

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Geremek Bronisław 26 759
2) Wende Edward Joachim 11 393
3) Popowicz Anna Teresa 1 688
4) Wiro-Kiro Maria Jolanta 1 101
5) Wertenstein-Żuławski Piotr Jerzy 503
6) Święcicki Marcin 2 734
7) Gajęcka Marta Małgorzata 367
8) Barycki Lech 104
9) Czerwosz Magdalena 320
10) Kuncewicz Agnieszka Agata 353
11) Czerniewska Monika Barbara 189
12) Kopycki Krzysztof Bogusław 51
13) Damentko Anna Maria 156
14) Ługowski Łukasz 242
15) Kądziela Katarzyna Ludwika 146
16) Borys Olga Roksana 133
17) Kunowski Jędrzej 49
18) Król Wojciech Andrzej 246
19) Sienicka Honorata 144
20) Ciepielewska Urszula 176
21) Kwieciński Ireneusz Kazimierz 89
22) Goraj Aleksandra Barbara 58
23) Kozaczuk Marcin 61
24) Gintowt Jacek Stefan 109
25) Jeżyński Jacek 77
26) Michalec Paweł 63
27) Szymański Krzysztof Aleksander 110
28) Ligęza Dariusz Jacek 45
29) Skrzypkiewicz Zbigniew Andrzej 21
30) Skutkiewicz Anna Mariola 33
31) Falkowska Małgorzata Katarzyna 132
32) Kozłowski Piotr Konrad 66
33) Rakowski Tadeusz Stanisław 57
34) Such Katarzyna Maria 33
35) Radecka Barbara Julita 96
36) Borowski Grzegorz Ziemowit 51
37) Pioś Anna Małgorzata 65
38) Dowgielewicz Mikołaj Marek 276

na listę nr 4 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
oddano głosów 22 398

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Sikora Krzysztof Ryszard 6 717
2) Feliksiak Wiesław Marian 976
3) Komorowska Irena 2 902
4) Ambroziak Krzysztof 1 430
5) Załęcka Małgorzata 1 216
6) Jaczyński Bolesław 391
7) Lisiecki Stanisław 467
8) Święcka Agata 975
9) Wysocki Jan Marian 546
10) Sikorski Henryk 532
11) Filipek Wiesława 310
12) Muchowicz Wiesława 161
13) Arendarski Mirosław 471
14) Kopecki Wiesław 118
15) Gosk Kazimierz 130
16) Eysymont Krzysztof 1 682
17) Korneluk Olga 230
18) Żero Kazimierz 181
19) Wiśniowska Sylwia 617
20) Gil Marzena 608
21) Stępień Ksenia 385
22) Piotrowski Krzysztof 418
23) Chwedoruk Mirosław 118
24) Nagiewicz Marek 73
25) Królikowski Krzysztof 289
26) Sochocki Jan 455

na listę nr 5 Komitet Wyborczy „Prawo i Sprawiedliwość”
oddano głosów 158 426

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Kaczyński Jarosław Aleksander 144 343
2) Kamiński Mariusz 5 257
3) Szrajber Bartłomiej Józef 736
4) Plewako Stanisław Jan 177
5) Koziński Tomasz Marian 390
6) Poncyliusz Paweł Janusz 1 138
7) Pomawska-Szwejk Jadwiga Lucjanna 460
8) Sosnowski Robert 414
9) Mierzejewska Hanna Elżbieta 771
10) Kalinowski Witold Stanisław 453
11) Wołodźko Jerzy Konstanty 99
12) Nowak Jan Kazimierz 115
13) Słęcki Maciej Rymwid 31
14) Król Mieczysław 295
15) Wielomski Adam 126
16) Łuszczyk Jerzy 33
17) Stradomski Antoni Mieczysław 101
18) Perkowski Krzysztof 59
19) Norek Daniel Zygmunt 88
20) Kopijer Paweł 235
21) Czarnocki Krzysztof Janusz 113
22) Rzewuski Marek Stefan 268
23) Połońska Maria Renata 289
24) Kalinowski Sławomir Piotr 221
25) Kania Lucyna Jolanta 226
26) Kraczkowski Maks 63
27) Kulesza Iwona 518
28) Melak Józef 479
29) Ponikowski Wiesław 123
30) Kubicki Jerzy Zygmunt 181
31) Jeznak Jadwiga Alicja 337
32) Stasiów Tadeusz 70
33) Piwowarski Waldemar 85
34) Ołowski Jarosław Robert 132

na listę nr 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
oddano głosów 11 910

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Bugaj Ryszard 4 683
2) Wójcik Stanisław Jakub 905
3) Szewczak Jan 420
4) Niepokulczycka Małgorzata Weronika 1 279
5) Górniak Krystyna Stanisława 453
6) Zagdański Andrzej 144
7) Berdowski Janusz Bronisław 167
8) Miklińska Jolanta Magdalena 154
9) Czachor Andrzej 114
10) Kłysz-Ciszewska Iwona 94
11) Kołodziejczyk Jerzy Mieczysław 145
12) Podsiadło Cecylia 93
13) Tudek Paweł 45
14) Olesiejuk Ewa 110
15) Śniegocki Krzysztof 156
16) Kamińska Zofia Krystyna 313
17) Baranowicz Władysław 48
18) Partyka Ewa 418
19) Mikulski Eugeniusz 209
20) Zwierzyńska Weronika 165
21) Środoń Leopold 122
22) Wasilewska Lucyna 146
23) Wiśniewska Ewa 333
24) Bielecki Jerzy 257
25) Biłobran-Uberman Elżbieta 47
26) Orłow Eugeniusz 58
27) Kaliszan Zbigniew 130
28) Bartak Zdzisław 27
29) Kanty Jerzy 51
30) Małecka Anna Grażyna 154
31) Skowronek Krzysztof Grzegorz 76
32) Gąsiorowski Jan 111
33) Tylicki Marcin Barnaba 47
34) Czupryniewicz-Stroińska Elżbieta 33
35) Sondij-Korulczyk Maria Barbara 62
36) Mączyński Stanisław 99

na listę nr 7 Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Obywatelska
oddano głosów 138 636

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Piskorski Paweł Bartłomiej 69 066
2) Komorowski Bronisław Maria 14 493
3) Hertel Jerzy Stanisław 6 297
4) Kozak Wojciech Tomasz 3 315
5) Mordasewicz-Zubrzycka Marta Halina 9 601
6) Mordasewicz Jeremi Wacław 4 604
7) Skórzyńska Katarzyna Maria 5 081
8) Białecki Maciej Zdzisław 956
9) Gawor Ewa Danuta 2 704
10) Potapowicz Sławomir 884
11) Eysmont Zbigniew 2 772
12) Komorowski Andrzej Jerzy 1 934
13) Wojtczak Elżbieta 1 348
14) Kidawa-Błońska Małgorzata Maria 1 339
15) Godlewski Dariusz 1 514
16) Cegielska Jadwiga 1 231
17) Stoma Albert 936
18) Jacniacki Zbigniew Stanisław 311
19) Eysymont Michał Wiktor 770
20) Borowy Cezary 373
21) Pawłowski Andrzej Jerzy 419
22) Rzewuski Wojciech Michał 546
23) Rubkiewicz Stanisław 482
24) Rogoyski Andrzej Tomasz 258
25) Karczmarczyk Dariusz 239
26) Sztyber Mirosław 139
27) Orgelbrand Jan Krzysztof 220
28) Masny Marcin Paweł 300
29) Wachnicki Jarosław Paweł 115
30) Wis Mariusz Janusz 173
31) Bowkiewicz Hubert Łukasz 62
32) Bieniek Adam 212
33) Pietrusiński Kacper Karol 271
34) Samborski Leszek 5 596

na listę nr 8 Komitet Wyborczy Alternatywa Ruch Społeczny
oddano głosów 1 410

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Janiszewski Michał 397

2) Sorbian Andrzej Józef 93
3) Gmurczyk Adam Wojciech 99
4) Gąsior Stanisław Jan 66
5) Turkas Andrzej Stanisław 33
6) Gutowska Sylwia 121
7) Sowiński Sławomir Marek 22
8) Szcześniak Lech Andrzej 62
9) Trzebiński Jan 19
10) Szymankiewicz Wacław 46
11) Pachowski Andrzej 20
12) Radziwon Wojciech 15
13) Szlendak Wacław Stanisław 14
14) Filipkowski Tomasz Henryk 3
15) Romanowski Marian Piotr 22
16) Kociszewski Marian 11
17) Madeja Janusz Marek 10
18) Stolarczyk Paweł 11
19) Kaliszewski Zdzisław 14
20) Makowski Grzegorz 28
21) Nadstawny Leonard Jan 10
22) Arciszewska-Węgiełek Anna Grażyna 53
23) Rozemski Krzysztof Bogusław 12
24) Mamcan Zbigniew Jacek 5
25) Wojciechowski Zygmunt Stanisław 8
26) Gościński Tomasz Marek 8
27) Korlicki Waldemar 6
28) Domosławski Sławomir Stanisław 11
29) Lewandowska Teresa 38
30) Szymański Mirosław 14
31) Marciński Artur 7
32) Fedorczyk Bogusław Stanisław 8
33) Czarnecki Janusz Konrad 18
34) Marchwińska-Wolniewicz Joanna Maria 30
35) Krakowiak Henryk 16
36) Śliwocki Zygmunt 7
37) Wójcik Elżbieta Jolanta 26
38) Fabisiak Grzegorz Ryszard 27

na listę nr 9 Komitet Wyborczy Polskiej Wspólnoty Narodowej
oddano głosów 334

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Tejkowski Bolesław 157
2) Krygier-Bucka Barbara 13
3) Sikorski Tadeusz 15
4) Papiernik Michał 14
5) Chełstowski Bogdan 6
6) Sylwanowicz-Łącka Danuta Barbara 11
7) Nowański Dariusz Józef 6
8) Winkler-Spakowska Jolanta Elżbieta 9
9) Jaros Maria 17
10) Lityński Marek 15
11) Roszkowski Robert 7
12) Maziewski Antoni 3
13) Wierzba Kazimierz Franciszek 3
14) Rossochacki Jan 2
15) Dobrowolski Stanisław 3
16) Cieślak Elżbieta 27
17) Rodewald Szczepan Zdzisław 2
18) Cieślak Ziemowit 6
19) Staniszewski Krzysztof Piotr 5
20) Surowiecka Jolanta Dominika 13

na listę nr 10 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
oddano głosów 52 331

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Macierewicz Antoni 24 900
2) Dybczyński Rajmund Stanisław 672
3) Utracki Marek Paweł 281
4) Pruchno-Wróblewski Lech Roman 460
5) Witek Adam 331
6) Osińska Krystyna Elżbieta 2 232
7) Kasztelewicz Daniel Józef 194
8) Sikorski Jerzy 289
9) Grochowy Ryszard 110
10) Leśnikowski Wojciech Roman 429
11) Mickiewicz Lucjan Adam 415
12) Trawiński Jan Józef 247
13) Walencik Adam Józef 231
14) Markowski Roman Kazimierz 218
15) Awłasewicz-Borkowska Irena 3 806
16) Płoszajski Grzegorz Antoni 982
17) Terlecki Władysław Antoni 589
18) Trąbiński Bogdan 147
19) Małkowska Janina 835
20) Siewierski Zdzisław Edward 260
21) Gajewski Jerzy Ireneusz 222
22) Głuszkiewicz Janusz Klemens 130
23) Wyrożemski Andrzej 210
24) Mrowca-Ciułacz Józef 71
25) Koza Kazimierz 144
26) Gielarek Radosław 31
27) Sanak Waldemar Józef 30
28) Pożoga Robert 289
29) Hepnar Andrzej 35
30) Sobczak Bogusław 97
31) Mazurek Roman 189
32) Olszewski Jan Ferdynand 13 255

na listę nr 14 Komitet Wyborczy Polskiej Partii Socjalistycznej
oddano głosów 1 211

Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Ikonowicz Piotr Igor 899
2) Kozakiewicz Weronika 47
3) Kisling Patryk 21
4) Górnicki Stanisław 19
5) Guła Roman Władysław 19
6) Schiele Ryszard Arkadiusz 13
7) Seremento Robert Piotr 10
8) Szymański Łukasz 22
9) Ostrowski Janusz 24
10) Gmaj Stanisław Jakub 10
11) Mieniewski Daniel 10
12) Sikora Ryszard 13
13) Mroczkowski Zbigniew Karol 10
14) Olejniczak Bogusław 6
15) Szumski Maciej Jerzy 12
16) Taborowicz Jerzy 12
17) Zieliński Krzysztof Roman 21
18) Dolecka Eliza 35
19) Szatow Zbigniew Czesław 8

3. Następujące okręgowe listy kandydatów otrzymały w okręgu mandaty:

lista nr 1 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy, która otrzymała 270 062 głosy, uzyskała 8 mandatów ; posłami z tej listy zostali wybrani kandydaci, którzy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Borowski Marek 149 233
2) Kalisz Ryszard 33 392
3) Małachowski Aleksander 16 980
4) Gadzinowski Piotr 10 731
5) Piekarska Katarzyna Maria 8 266
6) Kątna Mirosława 5 705
7) Tober Michał 5 680
8) Kulej Jerzy 3 488

lista nr 5 Komitet Wyborczy „Prawo i Sprawiedliwość”, która otrzymała 158 426 głosów, uzyskała 5 mandatów ; posłami z tej listy zostali wybrani kandydaci, którzy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Kaczyński Jarosław Aleksander 144 343
2) Kamiński Mariusz 5 257
3) Poncyliusz Paweł Janusz 1 138
4) Mierzejewska Hanna Elżbieta 771
5) Szrajber Bartłomiej Józef 736

lista nr 7 Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Obywatelska, która otrzymała 138 636 głosów, uzyskała 4 mandaty ; posłami z tej listy zostali wybrani kandydaci, którzy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Piskorski Paweł Bartłomiej 69 066
2) Komorowski Bronisław Maria 14 493
3) Mordasewicz-Zubrzycka Marta Halina 9 601
4) Hertel Jerzy Stanisław 6 297

lista nr 10 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin, która otrzymała 52 331 głosów, uzyskała 2 mandaty ; posłami z tej listy zostali wybrani kandydaci, którzy otrzymali następujące liczby głosów:
1) Macierewicz Antoni 24 900
2) Olszewski Jan Ferdynand 13 255

4. Następujące okręgowe listy kandydatów uprawnione do udziału w podziale mandatów nie uzyskały mandatów:

lista nr 4 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej, która otrzymała 22 398 głosów
lista nr 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego, która otrzymała 11 910 głosów

Szczegóły wyborów zagranicznych z detalami

http://www.pkw.gov.pl/a/16382/OBWLIS19.ZIP

27248 ważnych głosów
1 Tirana, Ambasada RP, Rr.Durresit 123 16
2 Algier, Ambasada RP 37,Av.Mustapha Ali Khodja,El-Biar 38
3 Luanda, Ambasada RP rua Comandante N’Zaji 21/23, Alvalade 10
4 Rijad, Abdullah Bin Dzafar Street,House no.20,Al-Woorood Dist 30
5 Buenos Aires,Ambasada RP, Calle Alejandro Maria de Aguado 2870 119
6 Canberra,Ambasada RP 7,Turrana Street,Yarralumla,ACT 63
7 Sydney,Konsulat RP 10,Trelawney Street,Woollahra NSW 171
8 Brisbane,Dom Polski „Polonia” 10,Marie Street,Milton,QLD 21
9 Melbourne,Dom Polski 1325 Stud Road,Rowville VIC 3178 90
10 Adelaida,Centralny Dom Polski 232,Angas Street,SA 44
11 Perth,Dom Polski 33,Eight Ave,Maylands,WA 68
12 Wiedeń,Ambasada RP Hietzinger Hauptstrasse 42C 620
13 Baku,Ambasada RP 65,Teymour Aliyev Street 10
14 Bruksela,Konsulat RP 28,rue des Francs 824
15 Mińsk,Ambasada RP ul.P.Rumiancewa 6 68
16 Brześć,Konsulat RP ul.Kujbyszewa 34 42
17 Grodno,Konsulat RP ul.Budionnego 48 A 96
18 Sarajewo,Konsulat RP ul.Emerika Bluma 27 22
19 Doboj,SFOR Nordycko-Polska Grupa Bojowa 197
20 Brasilia,Ambasada RP SES-Avenida das Nacoes, Lote 33 30
21 Kurytyba, Konsulat RP Rua Agostinho Leao Junior 234 41
22 Rio de Janeiro, Konsulat RP Praia de Botafogo 242/901 33
23 Sao Paulo,Konsulat RP Rua Gabriel dos Santos 124 70
24 Warna,Konsulat RP ul.Slawiańska 18 139
25 Sofia, Ambasada RP ul.Chan Krum 46 120
26 Santiago de Chile, Ambasada RP Mar del Plata 2055 19
27 Wyspa Króla Jerzego, Stacja PAN im. H.Arctowskiego 12
28 Pekin, Ambasada RP 1,Ritan Lu Jianguomenwai 100600 96
29 Kanton,Konsulat RP 63, Shamian Dajie, Guangzhou 510130 33
30 Hongkong, Konsulat RP Suite 1006, One Pacific Place 13
31 Szanghaj, Konsulat RP Jianguo Xi Rd 618 41
32 Tajpej, TWTC/ITB Suite 3111, 31 FL #333 Keelung Rd,Sec.1 68
33 Zagrzeb, Ambasada RP ul. Krleżin Gvozd 3 105
34 Ostrawa, Konsulat RP ul. Blahoslavova 4 36
35 Brno, Konsulat RP ul.Pellicowa 2c 35
36 Czeski Cieszyn, Dom PZKO ul. Bozkova 16 75
37 Praga, Ambasada RP ul. Valdstejnska 8 281
38 Erewan,Ambasada RP ul.Hanrapetutyan 44a 16
39 Nikozja, Ambasada RP 55/57 Stelios Mavrommatis Street, Aylois Dhometios 46
40 Kopenhaga, Ambasada RP Richelieus Alle 12, 2900 Hellerup 179
41 Kair, Ambasada RP 5, El Aziz Osman Street, Zamalek 86
42 Tallin, Ambasada RP Pąrnu Mnt 8 37
43 Helsinki, Ambasada RP Armas Lindgrenin tie 21 117
44 Lille, Konsulat RP 45,Boulevard Carnot 73
45 Lyon, Konsulat RP 79,rue Crillon 146
46 Paryż I, Ambasada RP 57,rue St.Dominique 502
47 Paryż II, Konsulat RP 5,rue de Talleyrand 534
48 Strasburg, Konsulat RP 2,rue Geiler 166
49 Ateny, Ambasada RP 22,Chrysathemon Street, Paleo Psychico 262
50 Saloniki, Konsulat Honorowy RP 78, Tsimiski Street 87
51 Tbilisi, Ambasada RP ul.Zubałaszwili 19 18
52 Madryt, Ambasada RP C.Guisando 23 bis 280
53 Barcelona, Konsulat RP Av.Diagonal 593-595 165
54 New Delhi, Ambasada RP 5-M Shanti Path, Chanakyapuri 43
55 Dżakarta, Ambasada RP JL.H.R. Rasuna Said Kav,X Blok IV/3 24
56 Bagdad, Ambasada RP Hay Al-Wihda,Mahalla 904, Zuqaq 60, House 24 22
57 Teheran, Ambasada RP Africa Expressway, Pirouz Str.1/3 36
58 Dublin, Ambasada RP 5,Ailesbury Road 90
59 Tel Aviv, Ambasada RP 16,Soutine Street 178
60 Tokio, Ambasada RP 2-13-5 Mita, Meguro-ku, 103
61 Sana, Ambasada RP Hadda-Fajj Attan P.O.Box 16168 26
62 Amman, Ambasada RP Rabiah, No 3 Mahmoud Seif-Al-Din Al-Irani Str. 57
63 Belgrad, Ambasada RP Bulevar Mira 58 98
64 Kaczanik, Polski Kontyngent Wojskowy w Siłach KFOR 165
65 Kosowska Mitrovica,Polskie Jednostki Wojskowe, Obwód Strategiczny 92
66 Montreal, Konsulat RP 1500 Avenue des Pins Ouest 300
67 Ottawa, Ambasada RP 443,Daly Avenue 132
68 Toronto,Konsulat RP 2603 Lakeshore Blvd.West 1167
69 Vancouver,Konsulat RP 1177 West Hastings Street,Suite 1600 87
70 Ałmaty,Ambasada RP Dżarkientskaja 9-11,róg Iskandierowa 13 27
71 Nairobi,Ambasada RP Kabarnet Road 28
72 Bogota,Ambasada RP Calle 104 A,N 23-48 41
73 Kinszasa,Ambasada RP 63,Avenue de la Justice 27
74 Seul,Ambasada RP#70,Sagan-Dong,Changro-Ku 46
75 Phenian,Ambasada RP Tedongang-Munsudon 12
76 San Jose,Ambasada RP Avenida 9, Calle 33,N 3307 19
77 Hawana,Ambasada RP Calle G No 452 esq.Calle 19,Vedado 35
78 Kuwejt,Ambasada RP Al-Jabriya,Plot No.8, Street No.20, Villa#377 91
79 Bejrut,Ambasada RP Av.President Suleiman Frangieh 52 232
80 Benghazi,Konsulat RP Wadi Hatita,House NO 8 Western Fwayhat 44
81 Derna,Punkt Konsultacyjny Szkoły Polskiej przy Ambasadzie,Camp Szpitala Al.Wahda 32
82 Trypolis,Ambasada RP 61,Ben Ashour Street 90
84 Khoms,Przedsiębiorstwo Polimex-Cekop „Cementownia Khoms” 51
85 Sirt Camp,Polimex Cekop Porty S.A 57
86 Wilno, Konsulat RP W.Smelio G-ve 20 A 335
87 Ryga,Ambasada RP Elizabetes Iela 2 97
88 Luksemburg, Bank Handlowy International, 7,rue du St-Esprit 62
89 Skopje , Ambasada RP ul.Djuro Djaković 50 67
90 Antananarivo Madagaskar,Antananarivo,P.O. Box 3528 17
91 Kuala Lumpur, Ambasada RP No 495,4 1/4Mile Jalan, Ampang 18
92 Rabat, Ambasada RP 23, rue Oqbah 40
93 Casablanca, Konsulat RP 9, rue d’Alger 34
94 Meksyk, Ambasada RP Calle Cracovia 40, Colonia San Angel 90
95 Kiszyniów, Ambasada RP 3,Plamadeala Street 30
96 Haga, Ambasada RP Alexanderstraat 25 351
97 Berlin, Ambasada RP Lassenstrasse 19-21 540
98 Hamburg, Konsulat RP Gr~undgensstrasse 20 683
99 Passaic, Polsko-Amerykańskie Centrum Kulturalne, 1-3 Monroe Str.Passaic NJ 07055 384
100 Kolonia, Konsulat RP Lindenallee 7 779
101 Lipsk, Konsulat RP Trufanowstrasse 25 63
102 Monachium, Konsulat RP Ismaninger Str.62A 689
103 Stuttgart, Konsulat Honorowy Am Wallgraben 115 184
104 Lagos, Ambasada Rp 10,Idejo Street, Victoria Island 33
105 Oslo, Ambasada RP Olav Kyrres Plass 1 244
109 Panama, Ambasada RP Apartado Postal 8782 19
110 Lima, Ambasada RP Avenida Salaverry 1978, Jesus Maria,Miraflores Lima 11 49
111 Lizbona, Ambasada RP Avenida das Descobertas 2 95
112 Moskwa, Ambasada RP ul.Klimaszkina 4 487
113 Irkuck,Konsulat RP ul.Gribojedowa 110 26
114 Kaliningrad, Konsulat RP al.Kasztanowa 51 18
115 Sankt Petersburg, Konsulat RP ul.5 Sowietskaja 12/14 99
116 Pretoria, Ambasada RP 14,Amos Street, Colbyn 68
117 Durban, Konsulat Honorowy RP 3, Chase Place, Westville A 13
118 Cape Town, Guest Lodge Gromada, 25, Durham Close, West Beach 38
119 Bukareszt, Ambasada RP al. Alexandru 23 75
120 Singapur, The City Bayview Hotel 30, Bencoolen Street, Emerald Room 43
121 Bratysława, Instytut Polski Nemestie SNP 27 148
122 Lublana, Ambasada RP ul. XV cesta nr 18, Rozna dolina 27
123 Damaszek,Ambasada RP Rue Georges Haddad 115
124 Berno,Rezydencja Ambasadora RP Elfen Str.20 304
125 Sztokholm,Konsulat RP Prastgardsgatan 5 378
126 Malmoe,Konsulat RP Adolf Fredriksgatan 13 150
127 Góteborg,Lokal Związku Polskich Katolików, 415-05 Goteborg,Byfogdegatan 3 70
128 Bangkok,Ambasada RP Sri-Yukhon Building, 8 A Sukhumvit Road,Soi 5 23
129 Dar es Salaam,Ambasada RP 63,Alykhan Road,Upanga 26
130 Tunis,Ambasada RP 12,rue Didon,Notre Dame 47
131 Istambuł,Konsulat RP Buyuk Ciftlik Sok,Yucel apt,5/7 Nisantasi 41
132 Ankara,Ambasada RP Atat~urk Bulvari 241,Kavaklidere PK 20 61
133 Kijów,Konsulat RP ul.Jarosławiw Wał 12 139
134 Charków,Konsulat RP ul.Artioma 16 32
135 Lwów,Konsulat RP ul.Iwana Franko 110 157
136 Montevideo,Ambasada RP Jorge Canning 2389 37
137 Los Angeles, Konsulat RP 1240 Wilshire Blvd, Suite 555 163
138 San Francisco, Dom Polski 3040 22nd Street 114
139 Seattle, Dom Polski 1714 18th Ave. 62
140 Chicago VI, Parafia Św.Konstancji 5841 West Strong Avenue 579
141 Nowy Jork I, Konsulat RP 233 Madison Ave., NY10016 530
142 Nowy Jork II, Polski Dom Narodowy 261 Driggs Ave,Brooklyn, NY 11222 597
143 Nowy Jork III, Centrum Polsko-Słowiańskie 177 Kent Str., Brooklyn, NY 11222 253
144 Pert Amboy, Związek Polaków w Ameryce 281 Grace Str.NJ 08861 144
145 New Britain, Placówka Haller Post 112 Grove Str. CT 06053 114
146 Nowy Jork IV, Parafia Kościoła St.Francis de Chantal, 1273 58th Str. Brooklyn NY 11219 295
147 Philadelfia, Placówka Weteranów Armii Polskiej, 3178 Richmond Str., PA 19106 132
148 Boston, Parafia Kościoła Our Lady of Częstochowa, 655 Dorchester Ave., MA 02127 107
149 Waszyngton, Ambasada RP 2640 16th Street 224
150 Pompano Beach, Polska Misja Katolicka Matki Boskiej Częstochowskiej 2400 Ne 12th Street 85
151 Chicago I, Konsulat RP 1530 North Lake Shore Drive 224
152 Chicago II, Parafia Św.Jacka 3636 West Wolfram Street 962
153 Chicago III,Związek Podhalan w Ameryce 4808 South Archer Avenue 701
154 Chicago IV,Polska Misja PW Św.Trójcy 1118 North Noble Street 301
155 Chicago V, Jezuicki Ośrodek Milenijny 5035 West Irving Park 1064
156 Troy /Chicago VII/,Polskie Centrum Kulturalne 4975 Maple Rd. 55
157 Hamtramck /Chicago VIII/,Kongres Polonii Amerykańskiej Wydział Stanowy Michigan 11133 J.Campau 88
158 Taszkient,Ambasada RP ul.Narodnaja 27 29
159 Caracas,Ambasada RP Urb.Las Mercedes,Avenida Nicolas Copernico,Apartado Chacao 62293 37
160 Reykjavik, Konsulat Honorowy RP Ananaust 1, P.O. Box 506 77
161 Budapeszt, Ambasada RP Varosligeti fasor 16 286
162 Londyn, Ambasada RP 47 Portland Place 936
163 Edynburg, Konsulat RP 2 Kinnear Road, Edinburgh EH3 5PE 46
164 Rzym, Konsulat RP Via P.P. Rubens, 20 374
165 Rzym, Ambasada RP Via P.P. Rubens 20, Monti Parioli 00197 385
166 Mediolan, Konsulat RP Corso Vercelli, 56 171
167 Harare, Ambasada RP 16, Cork Road, Belgravia 24
168 Abu Zabi, Ambasada RP Delma Street, Corner with Karame Street 82
169 Dakar, Ambasada RP Av.des Ambassadeurs BP 343 21

1 komentarz do “Nie zagłosował ani jeden Polonus

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s