Cwana gapa

Powrót posła marnotrawnego wprost w objęcia PiSu i Blogmedia24.pl

Tag R. Czarnecki

 • (nadal będąc wiceprezesem ZChN i bez powiadamiania kolegów z partii) podjął flirt z Samoobroną. Najpierw za pieniądze szkolił młodzieżówkę w problematyce unijnej, a niecały rok temu ujawnił się jako ekspert Andrzeja Leppera do spraw międzynarodowych. Koledzy z ZChN ocenili: Stefan Niesiołowski – „Żałosne i kompromitujące”, Andrzej Wiszniewski – „Koniunkturalizm doprowadzony do skrajności”. Atakowany przez dziennikarzy, że zadaje się z ludźmi naruszającymi prawo, wytłumaczył im, iż jako historyk z wykształcenia pamięta, że historia USA zaczęła się od wysypywania herbaty ze statków w porcie. A zapytany, czy szuka partii, która by go wystawiła do Parlamentu Europejskiego, odpowiedział: „To są spekulacje, których nie będę komentować… Andrzej Lepper przygotowuje się do najwyższych stanowisk w państwie”.
 • Ach, te klawisze – o blogu europosła Czarneckiego
 • Z blogu europosła Czarneckiego Niestety skończyło się to jak zwykle, czyli biegunką, ale nie myśli.
 • Ile za miejsce na liście Leppera?: „W ‚Gazecie’ pisaliśmy natomiast o wekslach lojalnościowych, które kandydaci muszą wystawiać partii Leppera – eurodeputowany, który opuściłby partię lub został z niej wyrzucony, straci pieniądze. Ryszard Czarnecki, b. działacz ZChN i minister integracji europejskiej w rządzie AWS, zdradził wczoraj ‚Gazecie’, że jego weksel opiewa na kilkaset tysięcy złotych! Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Samoobrona zażądała tak wysokiej kwoty Czarneckiego, ponieważ część działaczy mu nie ufa, gdyż za często zmieniał barwy polityczne.”
 • SalonNiezaleznych.org :: Zobacz temat – Nasz stary znajomy-Rysio Czarnecki -zastepca Wodza?: „No, ale prosze pamietac, ze Rysio to swiatowiec – urodzony w Londynie, (25 stycznia 1963 r.) gdzie akurat przebywala na jakims PRL-owskim stypendium jego Szanowna Mamusia. Juz samo to czyni go materialem na co najmniej ministra spraw zagranicznych”

Ryszard Czarnecki w PiS – POLITYKA z Wiejskiej – POLITYKA.PL

– [ Translate this page ]

22 Wrz 2008 Po zawieszeniu Zbigniewa Giżyńskiego PiS rekompensuje straty przyjmując do partii byłego członka Samoobrony Ryszarda Czarneckiego.
http://www.polityka.pl/ryszardczarnecki-w-pis/Lead30,1682,268805,18/ – 21k – CachedSimilar pagesNote this

PIĄTA WŁADZA: Ryszard Czarnecki w PiS

– [ Translate this page ]

Tylko ślepy by nie zauważył, że Ryszard Czarnecki chce należeć do PiS. Nawet Millera by w dupę pocałował, byle kariera szła do przodu.
5wladza.blogspot.com/2008/09/ryszardczarnecki-w-pis.html – 23k – CachedSimilar pagesNote this
 1. Czarnecki wykazuje bowiem niemal wrodzony brak kompetencji do czegokolwiek
 2. Rozmawiałem też na ten temat z min. R. Sikorskim i posłem R. Czarneckim. Szczególnie ten ostatni nic z tego nie rozumiał.
 3. ryszard czarnecki – politbiuro – Gazeta.pl
 4. Cwana GAPA 2004 – Ryszard Czarnecki
  Za wyrwanie się do Europy

  Ryszard Czarnecki (45 l.), eurodeputowany Samoobrony
  Kiedy trzy lata temu rozlatywała się AWS, wydawało się, że to koniec błyskotliwej kariery politycznej Ryszarda Czarneckiego. Były minister ds. europejskich w rządzie Jerzego Buzka długo nie mógł sobie znaleźć zajęcia. Aż wreszcie zwąchał okazję. Przyczepił się do Andrzeja Leppera. Tak oczarował wodza Samoobrony, że został doradcą partii. Teraz zaś jest jej eurodeputowanym. Siedzi sobie w Brukseli, popija belgijskie piwo, zajada małże i czesze diety. I co, cwana gapa?

 5. Plejada Lajt: „Nie wiemy jaka pomyłka historii wybrała Ryszarda Czarneckiego do europarlamentu, ale nawet przebywanie na salonach oraz w toaletach Brukseli i Strasburga wciąż nie pozbawiło go słomy wystającej z butów. Pan Ryszard, w przeszłości zmieniający partie częściej niż Michał Wiśniewski kolory włosów, nie zostanie NA SZCZĘŚĆIE prezesem PZPN (a bardzo by chciał), dlatego wzmógł swoją działalność blogopisarską. Przy okazji Euro przed meczem z Niemcami dał się ponieść emocjom i zakrzynął groźnie na swoim blogu ‚Szwaby, na kolana!’. Najwyraźniej pan Ryszard nie jest w stanie ze swojej świadomości wyprzeć momentów, gdy wraz z Andrzejem L. i Stanisławem Ł. paradował dzielnie w biało-czerwonych krawatach, ale z racji na jego obecne miejsce pracy oczekiwalibyśmy choćby minimum dyplomacji.”

Ryszard CzarneckiCytaty

Polityk, dziennikarz, eurodeputowany Parlamentu Europejskiego. W latach 1997-1999 i 2001-2003 był wiceprezesem, a w latach 1999-2001 prezesem klubu żużlowego WTS Atlas Wrocław. W latach 2002-2003 pełnił również funkcję członka rady nadzorczej WKS Śląsk Wrocław. W lutym 2008 zapowiedział, że będzie kandydował na stanowisko prezesa PZPN.

Data urodzenia: 1963-01-25
Miejsce urodzenia: [GB] London
Kategoria: Polityka i administracja

Zobacz wywiad w serwisie „Zapytaj Wprost

Reklamy

4 komentarze do “Cwana gapa

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s