Ibiznes

Zapodaję kilka zajawek o charakterze kRajowego ibiznesu.

twoja stara ma webstara: „wgłębmy się trochę w te kategorie. oto w kategorii ‚blog biznes + polityczny’ mamy pasjonującą walkę jednoosobowego bloga gwiazdorskiego z pisanym przez tysiące osób salonem24, zwanym przez niektórych psychiatrykiem24. dawid czy goliat? kto wygra?”

Ciekawa jestem, jak Salon 24 radzi sobie w konkursach, w których o liście konkurujących blogów/witryn nie decyduje grubość portfela. Chętnie przeczytałabym o tym na blogu Radosława Krawczyka, oczywiście razem z wyjaśnieniem, dlaczego tak bardzo ekscytuje się faktem, że jeden z pracowników Salonu 24 poprawnie dokonał przelewu blisko 1200 zł na konto organizatorów konkursu Webstar.

Konspiracyjny RSS schrzaniony przez Python Akara ofkołrs :mrgreen:

Reporters sans frontières – Uzbekistan: „arrest was planned in advance and the authorities were determined to punish a critical journalist.”

Wojciech Orliński, felietonista Gazety Wyborczej specjalizujący się w tematach kulturalnych, wymyślił kiedyś całkiem zabawne określenie na Salon24 – Psychiatryk24.

W tym miejscu muszę zaznaczyć, że tak mi się wydaje, że on jest autorem tej nazwy, bo chociaż czytam „Ekskursje w dyskursie” z przyjemnością i dość regularnie, to nie pamiętam, czy WO aby nie jest aby tylko tej głęboko medyczno-diagnostycznej nazwy propagatorem.
Mniejsza jednak z tym. Ważne, że w środowiskach zbliżonych do mniej lub bardziej oczytanych wannabe marksistów nazwa Psychiatryk24 przyjęła się i już nie tylko na blogu WO funkcjonuje.
Dzisiaj*, pośrednio zainspirowany tekstem FYMa „Rola blogosfery w polskiej rzeczywistości medialnej”, przypomniałem sobie właśnie o Psychiatryku i chciałbym dodać do tej dyskusji coś od siebie.
Uważam bowiem, że epitet ten doskonale, zgodnie nawet ze złośliwymi intencjami autora, oddaje pewien stan faktyczny – nadreprezentacje autorów określających się jako prawicowi w Salonie24. A ci (z wzajemnością), przez przedstawicieli lewicy traktowani są z pobłażliwą drwiną jako mniej lub bardziej upośledzeni.

via Dzierzba ma zwyczaj nadziewania swych ofiar na kolce :: dzierzba.nowy.salon24.pl.

1 komentarz do “Ibiznes

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s