Kiedy salon dorobi się takiej wyszukiwarki?

Porucznik się nie ustosunkuje do wątku „Z życia publicznego kandydatów do Unii”? Szkoda, tam jest sporo o tych zachodnioeuropejskich kryteriach co to podobno, zdaniem porucznika, są już spełnione. Wt, 05-11-2002, 14:58:10

via Forum Szukaj – Szukaj – Gazeta.pl.


Warunki włączenia dowolnego innego kraju do Visa Waiver Program (VWP) są tutaj: http://travel.state.gov/vwp.html. Kraje które spełnią te warunki i przejdą opisany pod tym samym adresem proces oceny, wejdą do programu. So, 02-11-2002, 09:36:57

via Forum Szukaj – Szukaj – Gazeta.pl.


  • Szukasz: starywiarus w polu autor
  • Rok publikacji: 2006Usuń
  • Forum: KrajUsuń

W ciepłe, jesienne popołudnie Stirlitz szedł powoli po Unter den Linden. Miał nieprzyjemne uczucie, że wyróżnia się z tłumu. Może była to kufajka, może walonki, a może wlokący się za nim spadochron.

via Forum Szukaj – Szukaj – Gazeta.pl.

Szok, płacze, liczne uszczerbki na honorze narodowym i zgrzytanie zębów miłe uchu polskich dentystów przewiduję, jak amerykański law enforcement w swoim niepowtarzalnym stylu, ręcznie, drewnianą pałą albo kolbą od colta głęboko wbije Szan. Rodakom od doopy strony tą lekcję, co im po polskiej stronie oceanu nijak wejść do głowy nie chce: – że „pobyt turystyczny do 60 dni z zakazem podejmowania pracy” to znaczy pobyt turystyczny do 60 dni z zakazem podejmowania pracy, a nie metafizyczna dematerializacja granicy między Stanami Zjednoczonymi a gminą Zambrów.

Wsród wiwatów niknie fakt prosty jak budowa cepa: że po upływie 60 dni od wjazdu bez wizy z każdego bezwizowego potomka Kościuszki automatycznie będzie się robił illegal alien, kandydat do pomarańczowej piżamy i bransoletek na rękach i nogach.

Umyka również Szan. Rodakom, że na lotniskach „góry złota za oceanem” (tak Chińczycy z prowincji Fujian, słynnej jako źródło chinskich nielegałów w USA, nazywają Amerykę) sytuacja pozostanie bez zmian – jak Pan Turysta Krajowy przybędzie do Ameryki bez pieniędzy, bez rezerwacji hotelowej, bez pojęcia co chce zwiedzać, gdzie i kiedy, ani ile to kosztuje, ale za to z pasem narzędziowym, kompletem referencji i notesikiem pełnym pożytecznych adresów firm kontraktorskich, to Pan Turysta Krajowy poleci do domu bez wizy tak samo szybko, jak przedtem z wizą.

Pomimo poważnych prób, nigdy się nikomu nie udało przystępnie objaśnić pewnym grupom Szan. Rodaków, że nie należy jechać do Londynu bez znajomości języka, bez pieniędzy, i bez szans na cokolwiek, żeby potem sr.. na klombie i spać na dworcu. No bo Szan. Rodacy i tak wiedzą lepiej, że zasrane klomby to jest właśnie to, co Anglicy zawsze chcieli u siebie mieć, więc obecność srających to jest błogosławieństwo Opatrzności i podarunek Pana Boga dla Londynu, a Anglicy tylko dlatego tego błogosławieństwa nie doceniają, że są głupi.

Na podstawie precedensu londyńskiego ja się sceptycznie zapatruję na wykonalność objaśnienia Szan. Rodakom co to właściwie jest za zwierzę, co im Amerykanie ewentualnie, być może, perhaps, maybe zaoferują do pogłaskania – jak się Condy i House of Reps zgodzą, co może nastąpi, a może nie nastąpi.

Osobiście jestem za. Dwa lata próbnego wjazdu bezwizowego Szan. Rodaków wyleczą Amerykę z takich prób na następne dwieście. Na szczęście, Australię od gminy Zambrów oddziela jeszcze jeden ocean i czterokrotnie kosztowniejszy niż do Chicago bilet lotniczy, a wiz australijskich dla Polaków z kraju nie wybieramy się znosić.


  • Szukasz: kataryna.kataryna w polu autor
  • Rok publikacji: 2003Usuń

Re: Oszolom wiem kto sie za Ciebie podszywa.

Gość portalu: polishAM napisał(a): > Dawno temu mowilem jak sprawy sie potocza. Jakie jest SLD. Jaka jest ich baza w > > terenie. Przeciez to ta sama baza co Samoobrona. Nie wierzylas mi. To jest > proces nie do zatrzymania. Wt, 25-02-2003, 12:54:50

via Forum Szukaj – Szukaj – Gazeta.pl.

Reklamy

1 komentarz do “Kiedy salon dorobi się takiej wyszukiwarki?

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s