Manipulacja „WM”

Osła z rzędem hackerowi, który przylinkuje do wzmiankowanego  sondażu Wirtualnych Manipulacji Medialnych. Staropolskim zwyczajem ani Muszka, ani o. dyr nie przylinkowali, bo nie umieli albo nie chcieli pozycjonować Mediów. Skłaniam się osobiście ku tej pierwszej opcji, bo niechlujstwo z nielinkowaniem jest w RP równie powszechne jak użycie w mowie przerywnika k****.

Dziś zajmujemy się pismem obrazkowym. Kilka osób przysłało zrzuty z ekranów sondy firmy „Wirtualne Media”. Szczególnie dziękuję {Jarkowi}, który je ładnie uporządkował. Na podstawie tych sześciu tabelek można prześledzić, jak rosło poparcie dla p.Rafała A.Ziemkiewicza – aż do momentu, w którym „WM” uznały, że jest rzeczą niedopuszczalną, by prawicowy dziennikarz wygrał z filarami reżymu, czyli pp.Moniką Olejnik i Tomaszem Lisem – i po prostu…zlikwidowały głosy na p.R.A.Z.!!

W archiwum sond figuruje On obecnie z poparciem 1%!!!

A kto bronił tak niesłychanie ponoć popularnym bloggerom, jak np. {Azrael} też zaapelować o poparcie dla np. p.Olejnik?

via Janusz Korwin Mikke – blog oficjalny – Onet.pl Blog.

[SpieprzajDziadu.com] Uwaga, manipulacja

Tak, wiem, że są święta, ale jak widzę manipulację czytelnikami, to mi się krew burzy. Wyjątkowo polecam lekturę wpisu Korwina-Mikke pod tym linkiem. Abstrahując od prywatnych ocen poszczególnych dziennikarzy, manipulacja jest manipulacją. Pewnie jak zwykle uzasadnienie będzie brzmiało “hakerzy”, “to nami manipulowali”, “tylko wyprostowaliśmy oceny”, podczas kiedy trzeba przyznać, że prawa strona internetu potr…

Ojciec Dyrektor, 2008, December 24, Wednesday


Reklamy

2 komentarze do “Manipulacja „WM”

 1. via Kto jest najlepszym dziennikarzem w publicystyce telewizyjnej?

  Z kapowniczka Maleszki
  Ziemkiewicz trafił do układu w charakterystyczny, banalny, sztampowy sposób. Jeden raz, tak na poważnie napyskował do prezesa i od razu się okazało, że zawsze był krytykiem IVRP, bo jest z niewłaściwego środowiska i ma za mało lat. Szczęście w nieszczęściu, że tym patentem poleciał prezes. Gorzej gdyby redaktor „został „mordercą demokracji”, albo reprezentantem niemieckich koncernów medialnych, tudzież się rozwiódł nie tak jak prezes zaleca.

  Dopóki Ziemkiewicz z sobie tylko wiadomych powodów widział w prezesie drugiego Piłsudskiego i bił na oślep po „wykształceńcach”, co to geniuszu nie widzą strategu, był Ziemkiewicz i z właściwego pokolenia i właściwego środowiska.

  via Kapowniczek Maleszki :: perwersje.nowy.salon24.pl.

  Polubienie

 2. Z zagłuszarki admina Ireny Dziedzic
  Czasem myślę sobie ze smutkiem – że spośród ludzi, którzy ukończyli lat 40 ( a nie są informatycznymi zawodowcami – w sensie posiadania odpowiednich dyplomów – sensu stricto) jedynie Paweł Wimmer, Jacek Gajewski i jeszcze parunastu w sumie kuma, o co w tym wszystkim biega. Niedawno mój – autentycznie chorobliwie inteligentny, mający ogromną wiedzę i nadzwyczajnie twórczy – przyjaciel poległ kompletnie przy próbie włączenia się do dość prostego serwisu społecznościowego!

  Źle jest, panie i panowie. Nie muszę tu chyba pisać expressis verbis, że społeczeństwo informatycznych analfabetów nie ma we współczesnej cywilizacji najmniejszych szans, co marnie rokuje Rzeczpospolitej. Tymczasem rząd Donalda Tuska z i tak śmiesznej w skali budżetu państwa sumy 25 mln złotych, przeznaczonej na edukację informatyczną dzieciaków, obcina… 20 mln złotych. Bo, rozumiecie, kryzys.

  via W sprawie “computer literacy” « Internetowy Obserwator Mediów.

  czyli jedynymi uprawnionymi do otrzymywania nagród, są ludzie związani z Polityką tudzież GW? ach, to zapewne pure coincidence :>

  via Dziennikarz roku? « Internetowy Obserwator Mediów.

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s