Wyznania nominata

Nominat Azrael omówił był dziś

Wyznania nominata – Rzeczpospolita

– [ Translate this page ]W III RP wszystkie poważniejsze nominacje miały – i musiały mieć – polityczny rodowód. Adam Michnik został mianowany na szefa pierwszej legalnej gazety
http://www.rp.pl/artykul/2,287523.html – 17 hours ago – Similar pages

Wywód Azraela całkiem wyczerpujący. Fizycznie. Bo strasznie długachny. To niby w dzisiejszej RP uchował się jeszcze jakikolwiek „dziennikarz” niesterowany przez naczelnego, hę ❓ Dlaczego więc usunięto artykuł Wildsteina? Kto wyciął? Niewidzialna ręka Tuska?

Matka kurka jakoś nie musi wycinać swoich konfabulacji. A że Azrael jest nominatem michnikowszczyzny to wie nie od dzisiaj każdy przedszkolak. No może nawet nie michnikowszczyzny, bo w czasie wynajmowania domku Kuklińskiego to michnikowszczyzny jeszcze nie było.

Gdyby dziś jakiś Wildstein zdecydował się na przekroczenie jakiegoś Rubikonu, to by poszedł siedzieć. TK załatwił ustawkę w maju 2007. W tym roku prawdopodobnie załatwią IPN. I wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. All screwed up forever that is.

Reklamy

2 komentarze do “Wyznania nominata

  1. Zdaje się, że wszyscy zwęszyli realną szansę na ostateczne rozwalenie IPNu i stąd ta nagła nadaktywność. Bo wierzyć się nie chce, że to przez jedną, jedyną książczynę.

    A Friszke, sądząc po wypowiedziach „po linii” to się już chyba do stołka po Kurtyce przymierza. Zakład, że będzie poważnym kandydatem? Trzeba będzie wrócić do pytania czy to prawda, że to on był tą anonimową babiną co ostrzegła Niezabitowską…

    via :: kataryna.salon24.pl.

    Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s