Bujasz, Krupiński

Miroslaw Krupinski Powiedział/a::
2008-12-05 @ 00:34

To skandal ze mercedes Geremka nie byl wyposazony w rakiety ziemia-ziemia. Gdyby je mial to by sie jakos przebil przez szarzujacych na niego z przeciwka prawicowcow i Polska by nie stracila Swojego Wielokrotnego Zbawcy.

Miroslaw Krupinski

OPINIA WYSŁANA 14.10.2008 NA FORUM WP/PL, DOTYCZĄCA WYPOWIEDZI JARUZELSKIEGO – NIE UKAZAŁA SIĘ, POMIMO POTWIERDZENIA OTRZYMANIA TREŚCI

via zguba.

Wirtualna Polonia:
Przepraszamy! Niema takiej opinii. (Wirtualna Polonia zostala nieco po zamieszczeniu mojej odpowiedzi zhackerowana, moje „krupinskizmy” – stala w niej pozycja w ilosci okolo 300 tekstow zostaly z niej pozniej przez Redakcje usuniete. Ale ja jestem skrupulant i swoje wlasne archiwa mam kompletne i trzymane poza komputerem i dlatego swoja owczesna odpowiedz moge w calosci zacytowac.):

via zguba.

Bujasz, Krupiński, ale niech ci będzie :mrgreen: Gdybyś zmienił chociaż datę z Wayback, to może by ktoś to twoje naiwne łgarstwo kupił. A tak to wychodzi, że rzekomo “twoje własne archiwa” znajdują się na moim blogu. Zgłosiłbyś się na komentarz, to bym ci technicznie pomógł odrestaurować twoje krupińskizmy. Komentarz nie będzie upubliczniony, o ile sobie tego zażyczysz.


Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s