Wahadełkowszczyzna

2009-04-21 15:18

Odp.: jaki jest sens zamieszczania watku

Tytułem objaśnienia
Gdyby nie linki na wahadełkowszczyźnie, nie miałby pan połowy wejść na swój portal, gdyż nie jest zgłoszony do wyszukiwarek. Gdyby nie apel wahadełkowszczyzny do Kulińskiego, nadal nie umieściłby URL do pańskiego portalu na blogu z Solnej. Jeśli chodzi o pisanie z otwartą przyłbicą na zakutej głowie – od lat portale latarnicze kolekcjonują IP i co tam jeszcze mogą, celem inwentaryzacji zasobów polonijnych. Wiem, że pan nie pojmuje wielu aspektów Internetu i podobnie jak wg pana Walentynowicz, daje się nabierać od czasu do czasu. Chociażby na rzekome ataki hackerskie Wiechowskiego. Bufonada jest zapisana w pańskich genach.
Nie poczuwam się do obowiązku tłumaczenia panu technicalities Internetu. Konotuję tylko na boczku URLe do dokumentalnych stronek, które niebawem znikną, jak zniknęła zawartość Poloniamichigan i Piasty.

Takowe linki okazują się przydatne po okresie 6 miesięcy od usunięcia z sieci.

via Odp.: jaki jest sens zamieszczania watku – Polska – polityka, gospodarka, wydarzenia – Forum – WP.PL.

Trzymamy w rozumku, że nazwisko Krupińskiego objęte jest zmową milczenia. Nie ma go nawet w Wikipedii. Spamowanie nazwiskiem po forach internetowych doesn’t do any good, bo komentarze są wyłączone z wyszukiwarek za pomocą a rel="nofollow" . Tylko sam autor będzie w stanie odnaleźć wpis wg frazy Niestety – te podpisy to jak żyrowanie falszywego weksla. – Google Search – wyszukiwanie wg autora jest raczej utrudnione na Wirtualnej Polsce. Wyszukiwarki pokazują zresztą tylko te wypowiedzi, które sam osobiście wyagregowałem blogami.

Jest rzeczą oczywistą, że pański obecny portal wypadnie z obiegu śladem krupińskizmów na portalu Kulińskiego oraz pańskiego poprzedniego portalu. Nie chodzi już nawet o wygasanie gwarancji. Musisz pan wrzucić kilka najważniejszych tekstów na jakieś funkcjonalne blogowisko z RSS i z reputacją.


Possibly related posts: (semi-automatically generated)

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s