Grupy dyskusyjne przez komórę

W praktyce okazało się, że do keeping in touch migrantów zarobkowych najłatwiejszy jest Usenet, bo można go czytać nawet przez komórę. Niektórzy siłą przyzwyczajenia używają jeszcze lekko cenzurowanego forum GW. A poza tym migranci mają jeszcze do wyboru mało komu znane zakątki blogowe i rządowe zazwyczaj portale w rodzaju powrotnika. Na portalach swobodnie nie pogadasz – admini wycinają po staropolsku, a portale staropolskim zwyczajem pozbawione są RSS. Na blogach możesz skomentować jakiś wpis ulubionego blogera. Walna nieskrępowana debata możliwa jest li tylko na Usenecie.

alt.pl.emigracja.londyn
33 messages 6 new topics
728 web views
last 25 hours

[Gazeta.pl: Forum Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii ] Re: Nowe podatki – czas zmykac?

> A na marginesie > dodam, ze znam tez wielu pracujacych nierobow i to calkiem dobrze zarabiajacych. Możesz mnie dodać do kolekcji. > nie idealizuj tych ktorym sie dobrze powodzi – fortuna abramowicza nie smierdzi > ani odrobinke mniej z uwagi na droga pozycje na liscie najbogatszych > brytyjczykow jej wlasciciela. Nikogo nie idealizuję, to po pierwsze, a po drugie czy to, że fortuna Abramowicza śmiedzi jest dla ci…

ghrom, 2009, April 29, Wednesday


[Gazeta.pl: Forum Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii ] Re: Nowe podatki – czas zmykac?

> > Pomyliły ci się rodzinki nierobów na zasiłkach z potomkami ludzi, > > których ojcowie harowali ciężko całe życie by zostawić coś rodzinie. > > nierob jest nierobem, nie ma znaczenia powod nierobstwa. Skoro chcesz pietnowac > lenistwo, to badz konsekwentny, bo wylazi z ciebie hipokryta. Nie mam najmniejszego zamiaru piętnować lenistwa, tym bardziej że sam jestem leniem patentowanym. Dzięki takim jak …

ghrom, 2009, April 29, Wednesday

Taki mam dziś zasięg Usenetu – circa 9 wejść na godzinę. Jest to całkiem niezła frekwencja w porównaniu z flagowym blogiem Azraela.
Są to 3 grupy, o których głucho w kRajowych katalogach Usenetu.

Dyskusja o dyskusjach zakątkowych « O debatowaniu: „Samo napisanie ciekawego tekstu nie zapewnia mu należnego miejsca w panteonie Internetu. Cały wysiłek Wojsk Łączności z Polonią zmierza po temu, by takowy tekst był czytywany li tylko przez te same cztery osoby z najbliższej rodziny.”

Polonia bez granic
1 message 1 new topic
212 web views
last 23 hours

A tu najstarsza polska grupa dyskusyjna

Archiwa komentarzy od 1990 roku. Kawał historii.

soc.culture.polish
61 messages 27 new topics
1303 web views
last 21 hours
Reklamy

2 komentarze do “Grupy dyskusyjne przez komórę

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s