Czuma

Nie spotkał się z Madigan tylko zwyczajnie złożył skargę he he he – z tym spotkaniem to jawne kłamstwo, granda i obraza he he he no i zbrodnia. Znaczy, że ktoś tu ma nasze obywatelstwo! Podwójny paszportowiec?

http://www.wykop.pl/link/182831

Biuro prokurator stanowej w Illinois Lisy Madigan poinformowało nas o złożeniu skargi skierowanej przeciwko naszemu portalowi. W skardze podpisanej osobiście przez ministra sprawiedliwości RP Andrzeja Czumę, żalił się on, iż portal progressforpoland.com ujawnił jego dane personalne jak numery nieistniejących już kont bankowych, czy numer social security.

Nie jest prawda, ze nasz portal zawarl jakakolwiek umowe z biurem do spraw kradziezy tozsamosci w sprawie publikacji dokumentow sadowych Andrzeja Czumy. Po zlozeniu skargi przez Andrzeja Czume i rozmowie z naszymi prawnikami z wlasnej nieprzymuszonej woli postanowilismy zamazac tak zwane wrazliwe dane osobowe jak numer social security, czy numery nie istniejacych juz kont bankowych. Faktem jest, iz po zlozeniu skargi pracownik Lisy Madigan rozmawial z nami na temat usuniecia scanow ze spraw sadowych Andrzeja Czumy. Nie zgodzilismy sie na takie rozwiazanie i na tym nasze kontakty z biurem Lisy Madigan zostaly zakonczone.

via ProgressForPoland.com.

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: