4 czerwca w Ustrzykach Górnych

2009-05-12 12:55

i to jedymy powod tej histerii?

ref: „Sławomir Nowak: : Nie, każdemu komu zależało na tym żeby z tego święta zrobić dużą promocję Polski wydaliśmy rządowych pieniędzy dużo, na te obchody. Chcieliśmy żeby z Polski poszedł w świat sygnał taki, że to dzięki Polsce, dzięki „Solidarności”, dzięki Wałęsie udało się obalić mur berliński. A tak znowu przegrywamy tą wielką, europejską debatę o wolność, no i to jest kłopot.”

——————————————————-

I ta cala medialna histeria, debaty, przeprowadzka do Krakowa czy Ustrzyk Gorych tylko po to aby polglosem przemycic klamstwo o Walesie obalajacym mur berlinski? Czy Polacy i cala UE sa naprawde tak glupi aby to oklaskiwac? A moze ta ucieczka z Gdanska to wlasnie po to zeby tego wielkiego smiechu uniknac… W takim razie Ustrzyki Gorne sa bardziej sensowne, coby wiatr smiechu z Gdanska nie przywial, bo smiech to nawet bez tlumacza jest latwy do zrozumienia. I zarazliwy :). 😆

Miroslaw Krupinski

Reklamy

1 komentarz do “4 czerwca w Ustrzykach Górnych

  1. Pisanie o panowaniu demokratury tylko w początkowym okresie po odejściu Ceaușescu jest sporym rozminięciem się z prawdą. Demokratura panuje do dziś i w Rumunii, i w Bułgarii i w Polsce.

    Po 20 latach demokratury niektórzy kRajowcy zaczynają dostrzegać wiodącą rolę Gorbiego w organizowaniu okrąglaka w Magdalence. Wyłuskanie tych wypowiedzi z polskich intranetów nie jest wcale takie proste.

    via Demokratura: Tytułem wstępu.

    Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s