Z Grobu Pamięci

Kto sobie nie zostawił w prywatnym archiwum linka do dawniejszego salonowego tekstu autorstwa kogoś innego, jaki szczególnie przypadł mu do gustu, ten pozbawiony jest obecnie narzędzi pozwalajacych ten tekst wyszukać ponownie, po sześciu miesiacach czy roku. Tym samym nie może udowodnić, że taki tekst kiedykolwiek istniał.

Lokalnej wyszukiwarki w S24 brak. Salon jest odłączony od wyszukiwarek Google i Technorati. Nie działa już moja specjalistyczna wyszukiwarka w Google, link do której miałem przy swoim blogu na Starym Niedoskonałym Salonie, a na Nowym Wspaniałym Salonie co prawda mam go dalej (patrz w prawym górnym rogu), tyle że ten wywrotowy link już nie działa.

Niech mnie kto teraz przekona że te fascynujące techno-usprawnienia Nowego Salonu nie mają na celu atomizacji publicznej dyskusji na tematy niewygodne szeroko pojętemu establiszmętowi Rzeczypospolitej i nie są obliczone na uniemożliwienie spontanicznego powstawania tzw. struktur poziomych, czyli ciał opiniotwórczych zainteresowanych tym samym zakresem problemów..

via Z Grobu Pamięci.

Powiązane
Kaprys kataryny
http://politbiuro.pl/politbiuro/1,85402,6115955,Znikajace_odpowiedzi_z_wywiadu_Tuska.html

Reklamy

1 komentarz do “Z Grobu Pamięci

  1. […] Obecnie mamy do czynienia z pączkowaniem maleńkich enklaw koterii quasi-prawicowych, co jest procesem raczej odwrotnym do wspomnianych powyżej poziomek. Wprawdzie salonowa banitka Maryla przeprowadziła okrągły stół z lewackim tekstowiskiem, ale ranking tego cielęcia z dwoma głowami jest poniżej 5k w porównaniu z 47k wpisz24.pl Ferajna dzieci neostrady nie zdaje sobie sprawy z nośności takowych platform, jak WP i po raz kolejny z rzędu podkłada się red. Krawczykowi pod nożyce. […]

    Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s