Rapaczynski’s zięć i plecak Olechowski

“Dzisiaj na lotnisku Okęcie wylądował prywatny samolot, którym ze spotkania grupy Bilderberg wróciła grupa polskich polityków oraz biznesmenów, jest wśród nich kilka znanych twarzy, próbowaliśmy się dowiedzieć co było celem spotkania, niestety politycy zasłaniali rękoma twarze i unikali kontaktu z dziennikarzami. Na szczęście był tam wśród nich prezes naszej stacji telewizyjnej oraz żona redaktora naczelnego naszego serwisu informacyjnego, którzy już na chłodno w studio zrelacjonowali nam przebieg obrad. W tajemnicy zdradzili nam, że omawiane było zatwierdzenie jako dopuszczalnych do spożcia dodatków żywnościowych powodujących otępienie umysłowe jak i strategia PRowa mająca na celu legitymizację użycia terroru wobec mieszkańców Bliskiego Wschodu. Oczywiście nasz prezes jest wrogiem cenzury i piewcą wolności słowa, więc nie musimy obawiać się konsekwencji za ujawnienie tych informacji. Na koniec prognozę pogody, sponsorowaną przez korporację-członka grupy Bilderberg, przedstawi synowa żony redaktora.”

via Polacy w zaszczytnych stowarzyszeniach « Plac zabaw Szymona.

Ostatnio zawinął mi się gdzieś na ucho temat cenzury Wikipedii. Chodziło chyba o modyfikacje wpisów dotyczących niejakiego Skubiszewskiego, który bodajże zmarł. Czy ta cenzura powinna dziwić?

via Wolna encyklopedia « Plac zabaw Szymona.

1 komentarz do “Rapaczynski’s zięć i plecak Olechowski

  1. Nareszcie do mozgow polskich dociera, co to za Bildenberg cholera. Kwasniewski Zyd dal Polakom poczatek, brac na serio Bildenbergow watek. A on prowadzi do jedno-zydoistycznego swiata, gdzie goje zmywac beda talerze zydowskiego brata. Cieszcie sie zatem Polacy, i naganiajcie innych do zydowskiej tacy. A jesli o Stelmachowskiego chodzi, to ZAMETU dosyc w polskich mozgach zrobil. Zapytaj, co to takiego? A to w Kalifornii Znamienici nie dla niego. I Cwierkacz i Wychodzca mu wtoruja, bo niczego innego nie probuja. I choc w grobie sobie lezy, maci nadal, jak nalezy. Jego memy dzialaja, i Bildenbergow podtrzymujja!!!

    Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s