ROSJA ŚCIEMNIA ZAWSZE

p Śniadecki – proszę nie rżnąc głupa, albo przynajmniej czynić to umiejętniej

” Ta sprawa Kurska bardzo mnie kiedyś ciekawiła. Ma Pan jakiś link do niej gdzieś pod ręką? Chętnie poczytam o niej więcej.”

Trzydzieści sekund z Google poda panu więcej linków do opisów katastrofy ‚Kurska’ niż będzie pan w stanie przeczytać na jednym posiedzeniu.

„To, że ktoś raz ściemniał nie znaczy, że będzie ściemniał zawsze”

Czy byłby pan tak łaskaw opowiedzieć, lub jeszcze lepiej przylinkować, jakieś przykłady w miarę niedawnych wydarzeń niekorzystnych dla Rosji, na temat ktorych Rosja NIE ściemniała? Bo ja jakoś sobie nie mogę przypomnieć, choć uczciwie próbuję, przebiegając pamięcią rozmaite okazje, od Jałty po Czecznię.

Czy byłby pan tak łaskaw mi dopomóc i wskazać jakąś (najlepiej niedawną) sprawę kontrowrsyjną dla Rosji, w której Rosja zachowala się po męsku, i zamiast uciekaćź sie do dezinformacj, z wlasnej nieprzymuszonej woli wyłożyła sprawdzalną kawę na międzynarodową ławę?

Do czasu znalezienia przez pana jakiegoś przekonywującego kontrprzykładu, post-2004, który mógłby obalić moją roboczą tezę: „Rosja ściemnia zawsze”, ja pozwolę sobie pozostać przy swojej opinii, że w sprawach mogących zagrozić jej imperialnemu ego ROSJA ŚCIEMNIA ZAWSZE.

PS. Proszę nie odpowiadać, że prxecież wszyscy ściemniają. Tematem dyskusji jest ściema rosyjska, a nie kwestia czy w Ameryce murzynów biją.

2010-05-30 14:19

Reklamy

1 komentarz do “ROSJA ŚCIEMNIA ZAWSZE

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s