Kluczowa turystyka

Europoseł Klich, wysłuchawszy objaśnień ministra Chertoffa na temat najnowszych inicjatyw amerykańskich zmierzających do stopniowego znoszenia obowiązku uzyskiwania wiz TURYSTYCZNYCH przez obywateli nowych państw członkowskich UE (z zachowaniem po takim zniesieniu warunków pobytu właściwych dla przyjazdów TURYSTYCZNYCH: maksymalny pobyt do 90 dni, brak możliwości jego przedłużenia, kategoryczny zakaz podejmowania pracy), walnął dla PAP:

„Może być zatem tak, że zderzą się ze sobą dwie propozycje: zniesienia wiz z propozycją dostępu do danych osobowych naszych obywateli. Jednak chociaż ochrona danych osobowych to ważna sprawa, dostęp do rynku pracy USA dla naszych obywateli jest sprawą kluczową”.

Tym samym, europoseł Klich autorytatywnie potwierdził, że w konwulsyjnych zabiegach Polski o zniesienie amerykanskich wiz TURYSTYCZNYCH dla jej obywateli nie o żadną TURYSTYKĘ, drinki na Florydzie ani odwiedziny u rodzin idzie, tylko o pracę na czarno i eksport polskiego bezrobocia za ocean. O czym naturalnie tak Polacy, jak i Amerykanie dawno wiedzieli, ale nigdy nie zostało to tak jasno i publicznie wyartykułowane przez polityków polskich. Fantastyczny gol do własnej bramki!

via W Temacie Maci, czyli Backup Wiarusa: Kluczowa turystyka.

Nowszy post

Zobacz też:

  1. (515) Wizy dla USA czas wprowadzić! Koniec łaszenia się!

  2. (20) Gdzie wizy do USA?

  3. (18) Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry bez wiz do USA.

Reklamy

2 komentarze do “Kluczowa turystyka

  1. Kluczowa turystyka…

    Nielegalne zarabianie w Ameryce na nową stodołę pod Łomżą od zawsze było uważane w Polsce za podstawowe prawo człowieka, od Boga i Historii dane Polakom – przynajmniej od czasów Tadeusza Kościuszki, który wszak sam pracował był w Ameryce na kontr…

    Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s