Wygląd stronek na telefoniku komórkowym

Word Press nadal lepszy od blogspota ➡ na blogspocie nadal trzeba dodawać końcóweczkę /?m=1, czyli URL blogu St. Wiarusa ma format staryw.blogspot.com/?m=1, co jest raczej kłopotliwe do wstukania w blackberry. Wydaje mi się, że komórki są w powszechnym użyciu przez emigrację zarobkową.

blackberry

W blogspocie nie wiadomo do końca, czy do URL pojedynczego wpisu dodawać całe /?m=1 czy tylko ?m=1 bez „przechylonej kreseczki” ➡ http://obczyzna.blogspot.com/p/dziedzic.html?m=1. A na Word Pressie Operating System komórki sam automatycznie rozpoznaje format mobilny. Można nawet podejrzeć sobie etykietkę http://schizma.blogspot.com/search/label/pozycjonowanie/?m=1.

A w kRaju wygląda to tak:

Szczerzę mówiąc czekałem na to już od kilku miesięcy i zastanawiałem się tylko, kto będzie pierwszy – INTERIA czy WP. Po tym jednak, jak INTERIA ostatnio uruchomiła tylko mobilny dostęp do swojej poczty wiadome było, że to jednak WP będzie trzecim (po Onet.pl i Gazeta.pl) portalem udostępniającym swoją treść dla użytkowników mobilnych. via Webmobile.pl » Blog Archive » Mobi.WP.pl – Mobilna wersja Wirtualnej Polski..

D 11. Rozmyslania o Pracy. – 1-800-Tristeza – Onet.pl Blog Lajt

Opublikowano 2010-02-27, autor: two cents
19 lutego 2010 Wlosy raczej suche, zero tlustosci przy skorze, przez to ze spalam na nich w kucyku sa powyginane na wszystkie strony. Raczej nadaja sie tylko do ponownego zwiazania w kucyk i przeczekania do nastepnego mycia. Na szczescie wygladaja … Czytaj dalej →

Blox chyba nie ma wersji na urządzenia mobilne, ale ceny ma horrendalne

Cennik Koszt jednorazowego wysłania wiadomości SMS Premium wynosi 1,22 złotych brutto (słownie: jeden złoty dwadzieścia dwa grosze), w tym kwota należnego podatku od towarów i usług według obowiązującej stawki. Koszt jednorazowego wysłania wiadomości MMS Premium wynosi 2,44 złotych brutto (słownie: dwa złote czterdzieści cztery grosze), w tym kwota należnego podatku od towarów i usług według obowiązującej stawki. via Wysyłanie wpisu przy pomocy e-maila, SMS/MMS..

Powala na klepisko spolszczenie „lajt” 😉

Wydawałoby się, iż warunkiem dotarcia do populacji w wieku poniżej czterdziestki byłoby posiadanie wersji mobilnej swojego bloga lub jakiejś farmy treści w rodzaju E-Kranu Łażącego Łazarza.

Poniżej screenshot Twittera.

Natenczas jedynie kRajowy Onet posiada technologię mobilną na Onetowe blogi. Ulubiona Greczynka Łazarza i Jankego też posiada wersję mobilną.

W temacie

Windows Phone 7 to najmłodsza obecnie platforma dla smartfonów

via Co nowego u najmłodszego? « seidhe.

Reklamy

1 komentarz do “Wygląd stronek na telefoniku komórkowym

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s