Działacz Maciejewski wycenzurował pośpiesznie

Teraz my! - TV
Image via Wikipedia

Autor: Штирлиц  Moim skromnym zdaniem do skopiowanego tekstu wypadałoby linkować i komentować pod oryginałem zamiast pod atrapą. 

Nikt nie spodziewa się po absolwencie zawodówki ani umiejętności linkowania, ani elementarnej uczciwości. Zresztą i Bojan i Maciejewski to staruszkowie po sześćdziesiątce ➡ wnuczka eurosierotę powinni posadzić przy klawiaturze :mrgreen: to by może im jakieś działające forum wykoncypował.

A teraz przycytujemy piracką metodą Maciejewskiego he he he

1. Roman Bojanowski  |  23 Czerwiec 2011 o 19:17

Dzisiaj biskupi zaapelowali aby Polska przestała byc partyjna. Czyli co? Jedna partia,jeden wódz? A może mieli na myśli co innego? Dlaczego nie powiedzą wprost gdzie śpi diabeł? „Nie dzielmy się” (jakbym słyszał Pana prezydenta z Budy Ruskiej). Sra półgłówek….tzn. gra półsłówek. Albo rybki albo akwarium! Trza było nie nazywać obrońców krzyża sektą, a przed podaniem Namiestnikowi Komunii św. trzeba było wyspowiadać grzesznika a nie się z nim fotografować. Teraz jak koziołki matołki mówią, że nie będą klękać przed księżmi to larum? Teraz „się jednoczmy w Chrystusie”? A jak ukatrupili Prezydenta to nie było takiej potrzeby? Ks. Małkowskiego trzeba było pozbawiać prawa do celebry i głoszenia kazań? A przecież mówił tylko to co dzisiaj biskupi. Jeszcze trochę to i Rydzyka uznają za syna Kościoła. Gdy zobaczyliście wilka nadchodzącego opuściliście swoje owce.Teraz wilki dobierają się do…..pasterzy więc krzyk aaaaaaa. Ale kiedyś trzeba będzie nazwać te wilki po imieniu, zawołać STOP GŁUPIE WILKI. Inaczej zeżrą, najpierw owce a potem pasterzy.

Roman Bojanowski  • zawsze solidarni
[km]

Tzw. „papierowa błogosfera” made in papierowy tygrys Europki

Problem jaki widzę to nie powoływanie się na źródła lub czasem wręcz – tak jak przypadku Webhosting dzisiaj – kłamanie odnośnie źródeł. Dotyczy to niestety nie tylko mediów, ale również niektórych polskich blogów. Zwykła dziennikarska czy blogerska rzetelność i przyzwoitość nakazuje dać takie swoiste kudos tym, dzięki którym mamy naszego newsa. Nieistotne czy chodzi o kogoś z mniejszą popularnością, czy o bezpośrednią konkurencję, czy o znacznie od nas większe media czy blogi – ujawniajmy źródła i linkujmy. Ja staram się to robić zawsze.

via Rzetelność dziennikarzy i blogerów przy powoływaniu się na źródła – Webstop.pl.

BLOGERZY, LINKUJMY! O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI W TYM LINKOWANIU? – WEBSTOP.PL

via www.webstop.pl on 4/14/11
Razem z Kubą Filipowskim i Marcinem Jagodzińskim włączyłem się w akcję Linkujmy! Jest to manifest i apel do blogerów żeby nie zapominali o tym, że ideą powstania HTML i całego WWW w ogóle, był hipertekst – sieć powiązań między stronami. To właśnie odróżnia nas od papieru, że dowolne słowo w naszym tekście może być odnośnikiem do innej strony, która uzupełni i wzbogaci nasze treści. Dlatego zachęcam Was wszystkich do linkowania oraz do przyłączenia się do akcji – na stronie Linkujmy znajdziecie przycisk, który możecie u siebie umieścić żeby promować ten apel. Ja umieściłem u siebie w prawej kolumnie bloga. Dlaczego naprawdę dobrze jest linkować? O tym poniżej.

2. henio  |  9 Kwiecień 2011 o 10:03

Chłopaki z Zawsze „S” całe życie dajecie sobą kierowac przez jakichś matołów. Teraz znowu robicie to samo. NIE IDZCIE TĄ DROGĄ. Wstyd mi za was.

via Forum « Stowarzyszenie ZAWSZE SOLIDARNI.

Cenzura ZAWSZE wskazuje na agenturalność bloga

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s