Nerwy

Nerwy wypływaja z tego, że nikt nie jest w stanie zagwarantować ani chłopakom ze wsi, ani chłopakowi spod żyrandola, że Macierewicz nie otrzymał od Amerykanow podczas swojej wizyty w Stanach kopii tych samych niejawnych zdjęć satelitarnych, które Amerykanie przekazali jeszcze w maju 2010 swoim standardowym kanalem łącznikowym do polskich służb specjalnych.

jak sobie panowie może przypominacie z niedawnych wynurzeń min. Millera, nienazwana spec-służba, która te niejawne zdjęcia od Amerykanów otrzymała, zamiast przekazać je prokuraturze, siedziala cicho i przetrzymywala otrzymany materiał, być może w nadziei że prokuratura nie będzie sobie zdawać sprawy jego istnienia.

Otóż jeżeli Macierewicz dostał kopie – a mógł, ponieważ Amerykanie mogą w dalszym ciągu honorować jego (standardowo pięcioletni) certyfikat dopuszczenia do informacji niejawnej, jaki otrzymał jako szef SKW, natomiat nie przyjmować do wiadomości unieważnienia tego certyfikatu przez nowe wladze, to

po pierwsze – M. jest w stanie udowodnić ile tych zdjeć było. Tym samym można sprawdzić. czy chłopaki z niewaidomej spec-agencji przekazały prokuraturze wszystkie zdjęcia, jakie dostali, czy też któreś z nich zostawili sobie w szufladzie na wszelki wypadek.

po drugie – M. wie, co na tych zdjęciach jes, co może, choć naturalnie nie musi, poważnie zwiększać dyskomfort psychiczny chłopaków ze wsi, spod żyrandola i od Millera.

po trzecie – mimo wszelkiego obśmiewania, nikt nie ma 100% pewności że M. nie jest w posiadaniu kluczowego dowodu zdolnego obalić raport Millera w całości, który w razie ujawnienia mógłby wymagać pilnej interwencji ‚debeściaków’ zdolnych ewakuować helikopterami płonący pałac.

Takim dowodem mogłoby być na przykład bezsporne amerykańskie zdjęcie satelitarne przedstawiający ‚101’ na ziemi rosyjskiej dnia 10.04.2010 o dowolnje godzinie – w jednym kawałku.
Albo zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej tragicznie zmarłego prezydenta wykonane podczas ‚technicznego’ otwarcia trumny przed pogrzebem na Wawelu, jednoznacznie wskazujące na obrażenia detonacyjne płuc zmarłego.

STARY WIARUS 393 2012  | 09.07.2011 07:42

link

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s