Wietrzna wiocha

Chicago to straszna wiocha – przeszła mała burza i znów nie mam prądu. Dobrze przynajmniej, że dziś trochę chłodniej i zachmurzyło się, aczkolwiek cloud networking jest w tych warunkach całkiem niemożliwy.
Stukam zatem na bateriach laptoka i być może wrzucę tekścik do sieci za pomocą komóry.
Dekadę temu można było jeszcze coś poczytać na chicagowskich stronkach internetowych, ale dziś już nic tam nie ma oprócz przedruków z merdiów kRajowych. Bibza i bryndza. Portaliki chicagowskie utrzymywane są na żenująco amatorskim poziomie, coby przypadkiem nie wykroczyły ponad niszowy poziomik poczytności. Prezes Frank J. Spula kolekcjonuje sobie stare autka a w wolnym czasie publikuje apele o zniesienie wiz turystycznych dla niezlustrowanych prominentów Ubekistanu.
Mamy tu 3 stacyjki radiowe, ale tylko jedną dobrze słychać. Telewizji polskojęzycznej nie ma sensu wykupywać, bo w niej ani mru-mru o tym, co się naprawdę dzieje – tam nawet zeszłoroczną powódź starannie przemilczano – szczególnie podbite oko Tuska na wałach. Dowiedzieć się czegoś konkretnego można tylko z blogów indywidualnych internautów.
 Po kilku aresztowaniach i deportacjach polscy nielegale zwiali szybciutko do Londka. Wg mantry merdialnej nie opłaca się obecnie pracować w stanach ze względu na koszt przelotu – mało kto wspomina o kajdankach, bo nie ma się czym chwalić.
 LOT zlikwidował połączenie do Balic rzekomo ze względu na wielką ilość ciupag w bagażach górali. Tymczasem o połowę taniej kosztował zawsze przelot Lufthansą czy też liniami norweskimi. LOT zwyczajnie nie wytrzymał konkurencji.
Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s