Ostrzegałem i tłumaczyłem jak grochem o ścianę

Przekazywanie partiom politycznym środków finansowych i wartości niepieniężnych przez obywateli polskich mających miejsce zamieszkania za granicą, wcześniej dozwolone, jest od dnia 24 grudnia 2009 r. zabronione

Opublikowano niedziela, 7 Luty, 2010, autor: two cents

1 WEEK, 5 DAYS AGO Emigracja nie może pomagać partiom Emigracja nie może pomagać partiom. Ważna i jednocześnie ciekawa zmiana ustawy o bezpośrednim wyborze prezydenta Elbląga. W myśl nowych zapisów, od 24 grudnia 2009r., przekazywanie partiom politycznym środków finansowych i … Czytaj dalej →

PIĄTEK, 9 WRZEŚNIA 2011

Nikt w Chicago nie zagłosuje na mistera Skoorę

Zanotował Штирлиц

Spod Lady: Sylwester Skóra na posła

via schizma.blogspot.com on 9/15/11

O ile mister Skóra nie umiejscowił swojego rozwodu w stosownym urzędzie Koziej Wólki – grozi mu do 2 latek więzienia i grzywna w złotówkach.

via polska.newsweek.pl on 9/15/11

zs 03.09.2011 20:34

rolnik z Chicago – tez dobe

O ile mister Skóra nie umiejscowił swojego rozwodu w stosownym urzędzie Koziej Wólki – grozi mu do 2 latek więzienia i grzywna w złotówkach. Objaśnienie dla niewtajemniczonych w lokomotywę wyborczą PSL: mister Skóra to ten, co tak straszliwie duka i cedzi każde słowo z osobna na falach radia Polish National Alliance w pobliżu Chicago od 19-tej do 21-ej czasu Grójeckiego. Rzecz jasna, mister Skóra musi być natychmiast deportowany z US, gdyż jako kandydat do władz obcego mocarstwa złamał przysięgę wierności. Kup pan paszport: Bill 1408 Aug 07, 2005 The above described provisions of Bill 1408 are in violation of the United States law. Sec. 1448. of the US Code (Oath of renunciation and allegiance) requires all naturalized US citizens to „renounce and abjure absolutely and entirely all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty of whom or which the applicant was before a subject or citizen”. Accordingly, a naturalized (as well as a natural born) US citizen owes allegiance to no other state but the United States of America.

30.04.2010 12:07

Jeśli w tytuliku jest „wyborczy”, to żaden dysklajmer nie pomoże 😉

Partia, która w okresie od dnia 24 grudnia 2009 r. otrzymała bądź otrzyma środki finansowe lub wartości niepieniężne od obywatela polskiego mającego miejsce zamieszkania za granicą, powinna postąpić tak, jak to czyni się z korzyściami majątkowymi przekazanymi z naruszeniem prawa (art. 39a ust. 2 ustawy).
7.04.2010 00:58

Spot wyborczy Wiarusa podpada pod art. 25 ustawy

Precyzyjna informacja brzmi:Zgodnie z nowym brzmieniem art. 25 ustawy, środki finansowe i wartości niepieniężne pochodzące od osób fizycznych mogą być przekazywane partii politycznej jedynie przez obywateli polskich mających stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

via Emigracja nie może pomagać partiom.

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s