Czy neutralny Frank przyleci do Łorsoł?

O godz. 14.00 w Domu Polonii (Krakowskie Przedmieście 64) odbędzie się uroczyste spotkanie Polonii Świata z prezydentem RP. Podczas spotkania nastąpi wręczenie odznaczeń państwowych oraz zainicjowanie Akcji Zułów, poprzez przekazanie prezydentowi pierwszej cegiełki na odbudowę Centrum Józefa Piłsudskiego.

via Polonusi zjeżdżają do Warszawy – TVP.INFO.

W lipcu 1874 rezydencja właścicieli wsi doszczętnie spłonęła i rodzina Piłsudskich przeprowadziła się do Wilna. Niedługo później została ona zmuszona do sprzedania wszystkich swoich dóbr na Żmudzi (Zułowa i 19 innych wsi) z powodu kar nałożonych na syna Bronisława, który miał być zaangażowany w planowanie zamachu na cara Aleksandra III (wspólnie m.in. z bratem Włodzimierza Lenina Aleksandrem Uljanowem).

via Zułów – miejscem pamięci narodowej.

Reklamy

5 komentarzy do “Czy neutralny Frank przyleci do Łorsoł?

 1. OBRONCY KONSTYTUCJI U.S.A
  .

  Dlaczego powinnismy podjac sie szlachetnego zadania obrony Konstytucji USA?

  Czy czasem z tego powodu nie podpadniemy pod zarzut pewnego rodzaju figlarzy?

  Zeby temu zaprzeczyc, zobaczmy skad sie wzial pomysl obroncow.

  Kazdy zapewne zna, a jesli nie, to powinien, Pismo Swiete, bedace glownym zrodlem zametu wsrod ludzi na calym swiecie, bijacych sie o jego dokladnosc, co wielokrotnie wywoluje nieprzyjemne nastepstwa.

  Dzieje sie tak z tego powodu ze ludzie znajduja w niej wiele sympatycznych mitow, wartych do wcielania w ich codzienne zycie, nawet wsrod bliznich, bez wzgledu czy tego chca..

  W tym konkretnym przypadku musimy powiedziec, ze tworca tych mitow, Mojzesz, przez opracowanie programu podboju swiata, uzyl w tym celu za narzedzie tyranizujacego, msciwego, wszechmogacego boga Jechowe. Ktokolwiek bedzie mu nieposluszny, musi zginac. Nawet jego syn, Jezus, wyrazil to samo (patrz Ewangelia Mateusza 10:34) bez przytaczania tu wskazan Proroka Machometa, ktory nie wyraza sie dobrze o takich, co nie przestrzegaja Koranu, machometanskiej biblji.

  Tak zwana Trojca, to jet Jechowa, Jezus i Machomet postepuja wedlug programu Mojzesza poniewaz to on ja utworzyl z mitycznym Jechowa na czele, jako jedynym bogiem swiata.. W ten sposob doszlo do powstania okreslenia monoteizm, aczkolwiek byl praktykowany w Egipcie na dlugo przed Mojzeszem (bog Amon), a takze w Imperium Ebla (bog Israel). Azeby byc pewnym tego, nalezy przeczytac “Archiwa Imperium Eblaickiego zlozone z glinianych tablic” w opracowaniu Giovanniego Pettinato, wydanym w Nowym Jorku w roku 1981 (The Archives of Ebla, An Empire Inscribed in Clay by Giovanni Pettinato, New York, 1981)

  Wedlug Eblaitow, bogiem bylo Slonce o nazwie Israel. “Is” oznaczalo okup, “Ra” Slonce, a “El” Bog.

  Mity starozytnosci w wydaniu Mojzesza daly grunt pod okreslenie “wybrani nad innymi” pochodzacy od Adama i Ewy, ktorych zadaniem ma byc oswiecanie narodow za co maja byc szanowani, nawet gdy zle czynia, poniewaz za zle uczynki ponosi odpowiedzialnosc tylko Jechowa. A zatem “wybrany” nie moze byc sadzonym przez nie-Adamitow, czyli Gojow. Raz w roku Jechowa przebacza zlo uczynione przez wybranych na Gojach (Yom Kippur).

  Gdy chodzi o bezbozny Zwiazek Sowiecki, to bylo tam zakazanae oskarzanie Zydow o byle co, W skrajnych przypadkach grozila kara smierci..

  Wspolczesnie kare smierci wymierza sie w Kuwejcie za obraze Boga Allaha/Elijaha/Elohima, czyli boga Eblaitow – Izraela, wlacznie z Prorokiem Machometem. Oznacza to, ze podana Trojce doprowadzono tam do stanu nietykalnosci..

  Podczs gdy Konstytucja USA przewodzi ludzkosci bez udzialu mitow, rozne sily w tym kraju wychwalaja Trojce za przeciwstawianie sie jej.. W Deklaracji Niepodleglosci USA przewidziany jest inny rozwoj ludzkosci, oparty na Bogu Przyrody, co stoi w sprzecznosci z morderczym instynktem czlowieka przeszlosci.

  Z pojecia o Bogu Przyrody wyplywa ludzka ciekawosc o tym, czym Przyroda jest. To otwiera szeroka droge do odkrywania praw nia rzadzacych, a nie praw mitycznych bogow, nie odpowiadajacych rzeczywistosci i wiedzy wspolczesnego czlowieka.

  W ten sposob dochodzi do konfilktow miedzy podana Trojca a wiedza i w efekcie do atakowania programu Mojzesza, ktory, azeby sie utrzymac na powierzchni, musi ciagle walczyc o przezycie, a to pociaga za soba wiele ofiar.

  Wiecznosc praw Przyrody wzmaga dociekliwosc, co wzbogaca przyrodzone wartosci czlowieka nie zaklocane mitami.

  Napasci mistykow na Konstytucje USA zagrazaja podstawom Amerykanskiego Narodu..

  Dlatego Obroncy Konstytucji USA nie moga pozwolic by cofnieto sie do Sredniowiecza i jego krwawych konfrontacji.

  Biorac pod uwage, iz mistycy roznej masci sa silami podminowujacymi Stany Zjednoczone Ameryki, tego promienia wolnosci, kraj ten moze sie im nie oprzec. Potrzebna jest wiec obrona Konstytucji USA.

  Nastapil ku temu odpowiedni czas. Nalezy poddac podana Trojce silnemu oswietleniu aby zapobiec realizacji programu Mojzesza.
  .
  Jezeli Konstytucja USA upadnie, to nie dojdzie nigdy do poznania absolutnej prawdy ukrytej w prawach Przyrody na Ziemi i w rozleglym Wszechswiecie.

  A zatem nie wahajcie sie dolaczyc do Obroncow Konstytucji USA, osiagalnych pod adresem P.O.Box 193, San Diego, California 92038, nie zalujac monetarnych ofiar. Dzieki wam za to z gory.

  A teraz przeczytajcie co nizej o zagrozeniu Konstytucji USA:

  http://www.foxnews.com/opinion/2012/04/12/what-if-government-rejects-constitution/#ixzz1s8YIBmZ8

  Potem ksiazke, wydana takze dwa razy po polsku, pod tytulem Adolf Hitler Zalozycielem Izraela (Adolf Hitler Founder of Israel.)

  Polubienie

 2. Frank J. Spula straszy nielegali w Małpiarni…

  Na temat Oświadczenia KPA spotkałem się zarówno z komplementami, jak i krytyką. Szanuję wszystkie opinie, jeśli są przedstawiane w cywilizowany i pełen szacunku sposób. W obliczu ostatnich wydarzeń zaczęły niepokoić mnie następujące kwestie: Kim są oso…

  Polubienie

 3. Frank J. Spula straszy sądem staruszka…

  TELEFON OD PANA SPULI August 19th, 2011 by KSC-PSFUK W dniu 5 sierpnia 2011 około południa zadzwonił w moim domu telefon. Podniosłem słuchawkę i usłyszałem głos w języku angielskim, Przedstawił mi się pan Frank Spula i zapytał mnie, kto ja jestem. Odpo…

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s