Mirosław Krupiński nie żyje


Opisalem w skrocie swoje obserwacje jak Polonia sie budzila i zaczynala dostrzegac prawde tego to co w Polsce wciaz brano za dobra monete, jak Polonia w opinii tych ktorych klamstwa zaczynaly byc dzieki budzacemu sie sceptycyzmowwidoczne, stawala sie dla nich zagrozeniem. Mysle ze mysl o poloninym zagrozeniu pojawila sie razem z pierwszymi pomidorami i jajkami jakimi powitano Jaruzelskiego, z pierwszymi objawami nazywania rzeczy po imieniu, z odwracaniem sie Polonii (tej niesuuuusznej) od Walesow i Michnikow i od ekshumowanych czerwonych – pomimo olbrzymiej masy wtyczek wyslanych w stanie wojennym i wysylanych z okreslonymi zadaniami w opisywanym okresie na Zachod.

Proces budzenia sie Polonii i jej stawania sie zagrozeniem byl, jak napisalem wynikiem wielu rownoleglych poczynan – zarowno tych znanych mi jak i tych ktorych w detalach nie znam. Tytuly, numery i daty wymienionych “KU” podawalem jako znane mi przyklady rozwoju tej sytuacji i historyczne juz przyczynki do jej opisu – bo zawieraly cytowane wiernie fakty opinie i polemiki.

Gdyby, jak Pan to inteligentnie wykoncypowal, zagrozeniem dla magdalenkowej mafii byl Krupinski – to zapewne nie potrzebna bylaby adresowana do calej niesuuusznej Polonii pulapka paszportowa (ktora dla Polonii suuuusznej i oddelegowanej stala sie bronia narzedziem w przydzielonej jej roli). Wystarczylaby zatruta parasolka lub wypadek na rybach lub w czasie nurkowania.

via Wirtualna Polonia.

28 sierpnia zmarł Mirosław Krupiński (1939-2012), pierwszy przewodniczący Zarządu Regionu Warmińsko-Mazurskiego „Solidarności” w Olsztynie

via Wielkim lobem zza oceanu: Miroslaw Krupinski odpowiadajac Lechowi Walesie.

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s